Promotion
Promotion
Promotion

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Promotion
Promotion

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Karty
Info ikona

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Karta č. 1: Sedm pentaklů

7 pentaklů
Info ikona

Tento týden sklidíte, co jste zaseli, v pozitivním slova smyslu. Konečně se vám zúročí vaše úsilí, které jste vložili do své práce. Tato karta souvisí s odměnami, zisky, výdělky, novými nápady a cíli, plánováním, dokončením stávajících projektů. Také se Sedm pentaklů pojí s rodinou, konkrétně s plánováním založení rodiny a péčí o své příbuzné. Tato karta může naznačovat i to, že se tento týden ocitnete na křižovatce a budete si vybírat mezi dvěma životními cestami.

Láska a vztahy – Pakliže jste momentálně zadaní, je Sedm pentaklů znamením, že vedle sebe máte toho pravého partnera. Tento týden se budete vzájemně opečovávat a dělat si radost. Váš vztah bude harmonický a plný lásky. Pokud jste vy a váš partner věnovali hodně úsilí nějakému společnému projektu, tento týden byste z toho oba měli těžit. Tento týden projekt završíte. Tato karta je velmi dobrou zprávou pro ty páry, které se snaží o miminko, brzy by to mohlo vyjít. Sedm pentaklů vždy ukončuje nějaké období, to platí i pro nezadané. Pokud jste se dlouho nemohli vzpamatovat z rozchodu, konečně tuto kapitolu uzavřete a začnete plánovat do budoucna. Už víte, co v příštím vztahu rozhodně (ne)chcete, a nastal tedy čas, abyste se začali rozhlížet kolem sebe a hledat nového partnera.

Kariéra a finance – Tento týden bude ve znamení v úspěchu, pokud jste poctivě pracovali, vrátí se vám to formou bonusu, povýšení, svěření důležitého projektu a podobně. Je to také karta ambicí a cílů, dost možná budete hodně přemýšlet a plánovat, kam byste se kariérně chtěli posunout. Co se týče peněz, tento týden byste se mohli dočkat nějakých odměn, rozhodně nebudete řešit nedostatek financí.

Zdraví – Jak už bylo řečeno, Sedm pentaklů souvisí s plánováním, možná si tento týden dáte nějaké cíle i v této oblasti – hubnutí, změna životního stylu. Rovněž je to karta, která symbolizuje těhotenství.

Karta č. 2: Osm pentaklů

Osm pentaklů
Info ikona

Čeká vás velmi úspěšný týden, hlavně co se vaší kariéry týče. Osm pentaklů totiž symbolizuje novou práci či podnikání, zručnost, dovednosti, odbornost, tvrdou práci, úspěch, ambice, finanční zabezpečení, výsledky a odměny. Tento týden budete pracovat na tom, abyste zlepšili svou kvalifikaci. Vynaložené úsilí se vám v budoucnu vyplatí. Budete pracovat na svých cílech a snech, tato karta naznačuje, že kráčíte správným směrem.

Láska a vztahy – Osm pentaklů naznačuje, že do současného vztahu hodně investujete – časově, citově, možná i materiálně. Úsilí, které do vztahu vkládáte, se vám jednou v dobrém vrátí. S vaším partnerem jste na dobré cestě k tomu, abyste si plnili sny. Tento týden byste si jen měli dávat pozor na to, abyste skloubili pracovní a osobní život, bude to náročné. Nezadaní se budou tento týden cítit velmi sebejistě, budou připravení na nový vztah. Osm pentaklů rovněž značí ponaučení, pokud jste v minulosti ve vztazích chybovali, už se to nebude opakovat.

Kariéra a finance – Pokud jste nezaměstnaní, rýsuje se nová práce, která by odpovídala tomu, co hledáte. I zaměstnaní mají šanci na nové kariérní začátky, případně se tento týden můžete rozhodnout rozjet podnikání. Štěstí vám bude přát, nebojte se změnit obor a vyzkoušet něco nového. Je to také karta úspěchu, bude se vám kariérně dařit. Také Osm pentaklů souvisí s odborností, je možné, že tento týden absolvujete zajímavý kurz nebo školení, může vás to posunout vpřed. Ve financích se vám také bude dařit, tato karta znamená, že se vám vrátí peníze, které jste chytře investovali.

Zdraví – Tato karta symbolizuje dobrou kondici i uzdravení. Měli byste se zaměřit na své zdraví a dopřát vašemu tělu to, co potřebuje – dostatek spánku, kvalitní stravu i odpočinek.

Karta č. 3: Věž

Věž
Info ikona

Tento týden pro vás bude poněkud chaotický a plný neočekávaných změn. Budete stále v jednom kole a nezastavíte se. Tato karta symbolizuje chaos, převratné změny, zmatky, bolest i různé katastrofy. Nutno dodat, že ne vždy musí znamenat vyloženě špatné věci, může být i předzvěstí toho, že ve vašem životě končí určitá životní kapitola, aby mohlo začít něco nového a lepšího. Pamatujte, že vše zlé je pro něco dobré. Je potřeba, abyste se zaměřili na věci ve vašem životě, které už dlouhodobě nefungují a začali s nimi něco dělat.

Láska a vztahy – Zadaným tato karta radí, aby se zamysleli nad svým vztahem, pokud vás něco dlouhodobě trápí, musíte to s partnerem řešit. Věž se také začne bortit, pokud nestojí na pevných základech a působí na ní vnější vlivy, kterým nikdo nevěnuje pozornost. Řešením je upřímná a otevřená komunikace s partnerem. Nezadaní budou hodně přemýšlet nad tím, proč tomu tak je, tento týden vás v tomto ohledu nějaká osoba může nasměrovat a otevřeně vám říct důvod, proč si myslí, že jste sami. Nebude to pro vás příjemný zážitek, ale po nějaké době sami uznáte, že měla pravdu. Tento týden si dávejte pozor na lidi, které potkáte, není to úplně nejlepší období pro seznamování.

Kariéra a finance – Věž značí nejistotu v zaměstnání. Ve vaší práci se mohou dít změny – reorganizace, přeřazení na jinou pozici. Bude to pro vás období, kdy se můžete stresovat, ale nakonec sami uznáte, že změny byly nutné a je tu i šance na zajímavější pozici či pracovní místo. S penězi byste tento týden měli hospodařit rozumně, rozhodně se vyhněte rizikovým investicím, o kterých máte pochybnosti, zda se jednou vyplatí. Snažte se šetřit a neutrácet zbytečně, vytvořte si „finanční polštář“.

Zdraví – Tento týden na sebe buďte opatrní. Zvláště se zaměřte na své duševní zdraví a snažte se také relaxovat. Od stresu vám může ulevit jóga či meditace. Pokud trpíte nějakým onemocněním, snažte se myslet pozitivně, psychika je mocná a napomáhá k uzdravení.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion