Přejít k hlavnímu obsahu

Stále bez partnera? Víme, kde děláte chybu a proč se vám muži vyhýbají

Možná se sama sebe často ptáte, kde děláte chybu a proč jste zrovna vy zůstala sama. Kolem vás je spousta zamilovaných párů a vám připadá, že se vám štěstí v lásce vyhýbá. Možná však děláte vy sama jednu z pěti základních chyb, kvůli které vám to vždy s novou známostí nevyjde.

Jste příliš vybíravá

Mužů se okolo vás točí hodně, ale vy nejste ochotná ani trochu slevit ze svých nároků. Máte tendenci být přehnaně kritická a jen tak někomu nedáte šanci. Tímto chováním potenciální partnery odrazujete, působíte jako „ledová královna“, která nemá zájem se seznámit. Nadešel čas, abyste slevila z některých svých nároků a zamyslela se i nad tím, co nabízíte vy sama. Zkuste na rande vyrazit i s někým, kdo pro vás není „pan Dokonalý“, možná vás překvapí, když to nakonec zajiskří.

Mohlo by se vám líbit

Znáte pravidlo 5:1? Zaručí vám šťastný a dlouhodobý vztah

Žádný vztah není perfektní, nicméně je velmi důležité nepřestávat na něm pracovat. Ruku na srdce – zapracovat na sobě můžeme všichni a tím se zlepšit v komunikaci, což je alfa a omega spokojeného vztahu. Máme pro vás rady a tipy, které váš vztah posílí a nebojte se, jde o lehké a nenáročné kroky!
svetzeny.cz

Myslíte si o sobě, že nejste dost dobrá

Tohle je druhý extrém, pokud o sobě máte značné pochybnosti a nemáte ráda sama sebe, může to být kámen úrazu, pokud jde o seznamování. Váš protějšek to totiž vycítí. Zdravě sebevědomé muže to bude odrazovat, naopak to přitáhne narcisty a manipulátory, kterým nesebevědomá žena vyhovuje, protože ji snadno mohou přetvořit k obrazu svému, poslouchá je na slovo a neodporuje. Asi se shodneme, že tomuto typů mužů je lepší se vyhnout, proto zapracujte na svém sebevědomí. Pamatujte, že není nutné, abyste oplývala samými „nej“ pozitivními vlastnostmi, nikdo není dokonalý. Určitě máte co nabídnout a s jistotou najdete partnera, který vás bude mít rád takovou jaká jste, pokud si začnete víc věřit.

Nejste připravená na vztah

Možná si ve skutečnosti nejste ani jistá tím, zda vztah chcete. Kolem sebe vidíte zamilované páry, takže můžete cítit jakýsi sociální tlak na to, abyste si našla také partnera. Ve skutečnosti však na vztah nemusíte být připravená a vaši mysl může děsit myšlenka, že si budete svůj single život muset uspořádat jinak a změnit „zajetou“ rutinu. Váš protějšek může toto vaše duševní rozpoložení vnímat také. Pokud prahne po vážném vztahu a chce brzy rodinu, můžete ho tím odradit.

Mohlo by se vám líbit

Partner je pouhým zrcadlem nás samotných. Co o nás může vypovědět?

Chyby lidí v našem okolí nás vytáčejí ze všeho nejvíc. Zpravidla se jedná o ty, kteří jsou nám nejbližší. Třeba váš partner. I když byste ho někdy možná nejradši vystřelila na Měsíc, měla byste mu spíše poděkovat. Ukazuje vám totiž to, co vám ve skutečnosti vadí na vás samotné.
svetzeny.cz

Posedlost správným načasováním

Pokud máte svůj život přesně „nalajnovaný“ jako pan Hájek v legendární scéně z Básníků, kde si do svého síťového grafu vepsal vše od svatby až po dovolenou v Jugoslávii, možná se ochuzujete o možnost potkat nového partnera. Pokud se zkostnatěle držíte toho, že musí nastat ta správná chvíle na nový vztah ve vhodný okamžik, tak můžete propást svou šanci. Neexistuje nic jako správný čas na vztah, pokud se vám někdo opravdu líbí, neodmítejte ho. Pokud spolu máte být, překonáte i aktuální nesnáze a překážky. Když to nevyjde, je to pro vás zkušenost, která vás může posunout dál.

Stále milujete svého bývalého přítele

Položte si otázku, zda vy byste chtěla chodit s někým, kdo stále chová city ke své bývalé partnerce, je s ní nadále v kontaktu a očividně o ní stále stojí. Určitě ne, takže pokud jste v situaci, že jste se ještě nedokázala s rozchodem vyrovnat, bude lepší dát tomu čas a partnera hledat, až když si vyřešíte svou minulost. Je těžké překonat rozchod, ale není fér začínat vztah s někým dalším, když jste stále zamilovaná do expartnera. Nehledě na to, že můžete mít tendenci porovnávat současného partnera se svým ex, kterého si dost možná idealizujete, protože po něm smutníte a máte tendenci se soustředit jen na ty hezké chvíle. A pokud muži něco nesnáší, tak je to neustálé mluvení o bývalém partnerovi, nebo ještě hůř, když máte tendenci srovnávat váš současný vztah s tím minulým.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Pokud váš partner kritizuje tyto věci, váš vztah nemá žádnou šanci

Vztahové konflikty a výměny názorů jsou naprosto normální. Měly by ovšem existovat jisté hranice. Pokud váš partner kritizuje tyto věci, měla byste zpozornět.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jsem dost dobrá máma, manželka, žena? Proč nepodlehnout tlaku stát se dokonalou ve všech směrech

V dnešní době jsou matky pod obrovským tlakem. Od maminek se očekává, že zvládnou dvě směny. Po práci je totiž čeká ještě další „šichta“ doma, kdy uklízí, vaří a starají se o děti. Možná se i vy honíte za ideálem „dokonalé matky“, avšak namísto pocitu spokojenosti, jste blízko k vyhoření. Zjistěte, proč byste s tím měla přestat – pro dobro sebe i svých dětí.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Románek v práci: Průzkum ukázal, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr s kolegou či nadřízeným

Zajímalo by vás, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr se svým kolegou, nebo nadřízeným? Magazín Psychic World se to rozhodl zjistit. Výsledky jsou hodně překvapivé, platí, že tichá voda břehy mele. Kde jste se umístili vy?
svetzeny.cz