Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký typ partnera vás učiní šťastnými? Prozradí to měsíc vašeho narození!

Info ikona
Pár

Novoluní ve znamení Štíra může přinést novou lásku a rozvrátit staré vztahy.

Jaké charakterové vlastnosti by měl mít váš partner, abyste s ním byli šťastní? Prozradí vám to měsíc, ve kterém jste se narodili. Hodí se k vám spíš tichý a klidný muž, který vás dokáže usměrnit, nebo vedle sebe potřebujete partnera s divokou dobrodružnou povahou?

Leden

Jste silná a velmi výrazná osobnost, která poutá pozornost. Jste tvrdohlaví a nezávislí. Hodí se k vám partner, který vás „usměrní“ a bude vás ochraňovat před rizikem tím, že bude kontrolovat, abyste se do všeho nevrhli bez uvážení a rozmyslu. Zároveň musí respektovat, že jste velmi ambiciózní člověk a musí vám dát prostor k osobnímu růstu.

Únor

Jste inteligentní a svobodomyslní, nesnášíte, když jste svazováni pravidly a nařízeními. S partnerem chcete hlavně najít společnou řeč, umět se s ním zasmát a pobavit se. Vzhled pro vás rozhodně není na prvním místě. Nejlépe vám bude s inteligentním protějškem, který má rád dobrodružství a rád zkouší nové věci.

Březen

Lidé narození v březnu bývají upřímní, velkorysí a introvertní. Potřebují k sobě protějšek, který nebude zneužívat jejich dobroty. Měl by to být sebevědomý člověk, který jim poskytne pocit ochrany a bezpečí. Také to musí být loajální osoba, která partnerovi vždy pomůže a podpoří jej.

Duben

Jste dobrodružní, vášniví, impulsivní a milujete, když jste středem dění. Šťastnými vás učiní muž, který bude pravý opak vás – klidný a rozvážný. Pokud byste si totiž našla partnera se stejnými vlastnostmi jako máte vy, budete mít doma „italskou domácnost“. Také toužíte po tom, aby partner věnoval pozornost jen vám a neustále vám dokazoval, že k vám chová city.

5 typů žen, které mají problém najít si partnera: Může za to nastavení jejich mysli, které jim brání potkat toho pravého. Je to i váš případ?

svetzeny.cz

Květen

Jste člověk, který je klidný, vyrovnaný, rozhodný a soustředěný. Na svého partnera kladete vysoké nároky. Spokojení budete jen s protějškem, který o vás bude pečovat a bude stejně inteligentní jako vy. Vzhled pro vás nehraje prim, raději vedle sebe budete mít partnera, se kterým si naprosto sednete a budete si moci povídat dlouhé hodiny.

Červen

Lidé narození v červnu jsou velmi ambiciózní, kreativní a inteligentní. Ve vztahu k druhým však zůstáváte spíše chladní, i když někoho milujete, neumíte to dávat na odiv. Potřebujete k sobě partnera, který bude mít pochopení pro tento váš osobnostní rys. Šťastní budete s protějškem, který je chytrý a sečtělý, zároveň s ním bude zábava a stejně jako vy bude milovat cestování.

Červenec

Jste velmi veselý a extrovertní člověk. Umíte se radovat z maličkostí, negativní emoce se snažíte potlačovat. Zároveň jste však také velmi citliví, potřebujete k sobě partnera, který nikdy nezraní vaše city, z toho byste se totiž vzpamatovávali hodně dlouho. Věrnost je pro vás na prvním místě. Šťastní budete s partnerem, který vám bude věnovat dostatek pozornosti, chodit s vámi na společenské akce a vždy vás ve všem podpoří.

Srpen

Jste nebojácní, sebevědomí a nebojíte se ostatním říct, co si o nich myslíte. Umíte být velkorysí, ale jsou situace, kdy se zachováte velmi sobecky. Potřebujete k sobě partnera, který vám každý den bude dokazovat, jak moc vás miluje a obdivuje. Také je potřeba, aby měl smysl pro humor a uměl se bavit, vy totiž milujete večírky a party.

Září

Jste perfekcionista, který v životě touží po řádu a dokonalosti. Nesnášíte chaos a změny, dobrodruzi tedy nebudou nic pro vás. Hodí se k vám partner, který bude stejně ambiciózní jako jste vy a bude sdílet váš pohled na svět. Nejšťastnější budete vedle kariéristy, který bude mít pochopení pro váš workoholismus. Rovněž k sobě potřebujete velmi inteligentní protějšek, vy sami jste chytří a budete si k sobě hledat sobě rovného.

Síla myšlenky: Všímejte si, kam zaměřujete svoji pozornost, utváří to váš život. Video dokazuje, že to funguje!

svetzeny.cz

Říjen

Jste vyrovnaní, velmi inteligentní, spravedliví a citliví lidé. Na ostatní působíte chladně a odtažitě, ale ve skutečnosti máte dobré srdce. Hlavní pro vás je, aby partner byl rodinný typ a byl vám věrný, to je naprostý základ. Potřebujete někoho, kdo na vás bude velmi hodný, bude se k vám chovat hezky a zároveň vás bude umět rozesmát.

Listopad

Lidé narození v listopadu jsou svéhlaví, nezávislí a nebojácní. Milují dobrodružství a zároveň jsou tak trochu tajemní. Hodí se k nim partner, který bude mít stejně dobrodružnou povahu jako oni. Také je pro ně velmi důležitá vášeň a jiskra. Lidé narození v listopadu nedají až tak na vzhled, ale trvají na tom, že mezi nimi a partnerem musí být jistá chemie.

Prosinec

Jste divoký, bouřlivý a zábavný člověk. Energie máte na rozdávání, jste aktivní a pořád musíte něco podnikat. Máte tendenci dělat několik věcí najednou a neumíte zvolnit. Potřebujete partnera, který bude mít pochopení pro to, že jste „neřízená střela“ a míváte bláznivé nápady. Zkrátka pohodáře se smyslem pro humor, který je velmi tolerantní.

Velký horoskop na srpen pro každé znamení zvěrokruhu: Čeká vás štěstí v lásce, kariéře či financích?

svetzeny.cz

Horoskop: 3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli. Do tohoto výčtu nechcete patřit

svetzeny.cz