Promotion
Promotion
Promotion

Horoskop: 3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli. Do tohoto výčtu nechcete patřit

Promotion
Promotion

3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli

Stručně řečeno, 3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli jsou: Vodnář kvůli nedostatku soustředění na partnera v okamžiku skutečné intimity; Panna pro nedostatek „živosti“ a spontánnosti v posteli; Váhy za nedostatek skutečné vášně.

Nejméně sexy znamení zvěrokruhu

Vodnář

Vodnáři vládne Saturn a v důsledku toho je to „studené“ znamení - stejně jako jeho vládce. Neznamená to, že Vodnáři chybí důležitý prvek pro šťastný sexuální život. Ale obecně platí, že Vodnáři bývají samotáři, kteří hledají svou vlastní nekonvenční cestu životem. Vodnář miluje spíše humanisticky než sexuálně. Nic osobního nemůže přepsat jejich lásku k lidskosti.

Panna

Zemské znamení Panny je pod záštitou Merkuru, který v tomto znamení vyjadřuje jeho nejpraktičtější stránku. Venuše je navíc v Panně slabá a zbavená své smyslnosti. Můžete plánovat sex a užívat si ho, ale vypočítavost zabíjí vášeň. Panny se musí naučit nechat toho a být v sexu živější. Mnoho z nich se opravdu neuvolní, ale snaží se být „živější“. Výsledné napětí přináší nespokojenost. Pokud je však partner Panny dostatečně trpělivý a čeká, až Panna vše analyzuje a uvolní se, bude cena velkorysá - opravdu vytříbený a pozorný milenec a pravděpodobně jeden z nejlepších ženských znamení zvěrokruhu v posteli.

Váhy

Váhy - znamení, kterému vládne Venuše - se nečekaně nenachází v horní části našeho žebříčku nejlepších znamení zvěrokruhu v posteli. Ještě víc, Váhy jsou jedním ze 3 nejhorších znamení zvěrokruhu v posteli. Proč? Kvůli zvláštní chuti Venuše ve Vahách a slabosti Marsu v tomto znamení. Venuše ukazuje své vyšší oktávové kvality ve Vahách, její méně intimní povahu. Mars je v tomto znamení také „chladný“ - největší ambicí Marsu ve Vahách je narušit rovnováhu, aniž bychom převzali odpovědnost za důsledky. Váhy jsou příliš rafinované a vyladěné na to, aby byly nejlepším znamením zvěrokruhu v posteli. Chybí jim skutečná vášeň a elán.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion