Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení mají tendenci se zamilovat do svých nejlepších přátel. Nemáte někoho takového ve svém okolí?

Info ikona
Horoskop 2021

Čtyři znamení zvěrokruhu nacházejí velkou lásku v člověku, který je jim velice blízko a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Mají totiž tendenci zamilovat se do svých nejlepších přátel.

Vždy jsou tu, aby nás rozesmáli. Jsou po vašem boku a procházejí s námi našimi vzestupy i pády a jsou důležitou součástí našich životů - ne nadarmo jim říkáme nejlepší přátelé. A protože k nim cítíme blízké pouto, není neobvyklé, že se z přátelství najednou stane láska. Zejména následující čtyři znamení zvěrokruhu mají sklon zamilovat se do svých nejlepších přátel:

Beran

Berani vědí, že díky jejich impulzivní a temperamentní povaze mohou být často trochu namáhaví pro ostatní a obtížní. Proto chtějí po svém boku partnera, který jim stoprocentně rozumí a přesto je navzdory jejich povaze podporuje. S nejlepším přítelem ví, že je přijímá se všemi špatnými vlastnostmi. Není neobvyklé, že se v Beranovi rozvinou city a objeví ve svých blízkých velkou lásku.

Blíženci

Blíženci jsou velmi aktivní a komunikativní a potřebují po svém boku někoho, kdo má stejné zájmy a udrží tempo v mnoha aktivitách. Kdo by tedy mohl být vhodnější partner než váš nejlepší přítel? Pro ostatní znamení jsou Blíženci vždy jedno ucho a rádi se baví opravdu s každým. Není divu, že Blíženci nalézají klid a spřízněnou duši právě ve svém nejlepším kamarádovi.

Střelec

Střelci milují svou svobodu a nejraději tráví čas se svými přáteli. Díky stejným zájmům mohou téměř vždy něco spontánně podniknout nebo jednoduše společně prozkoumávat svět. Tato jednoduchost a snadnost na Střelce velmi zapůsobí, a tak se může snadno stát, že se časem zamiluje do svého nejlepšího přítele.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.