Přejít k hlavnímu obsahu

Dietní pravidla podle Jennifer Aniston: Stačí 3 jednoduchá pravidla, která fungují pro každého. Začít můžete hned!

Info ikona
Jennifer Aniston

U Jennifer Aniston jen těžko věříme, že jí je 52. Hádali bychom jí sotva 42, že? Kromě cvičení může za její mladistvou pleť i strava. Hvězda dodržuje tři pravidla, díky kterým má postavu jako proutek. Která to jsou?

Je těžké uvěřit, že hollywoodské hvězdě Jennifer Aniston je 52 let! Herečka vypadá mnohem mladší a téměř každý jí její vzhled závidí. Za svou štíhlou postavu vděčí nejen sportu (Aniston údajně hodně cvičí jógu, běhá a boxuje), ale také některým jednoduchým dietním pravidlům, která striktně dodržuje. A jsou překvapivě jednoduchá pro všechny. Začít můžete hned!

1. tip od Jennifer Aniston: Začněte den zdravě

První věc, kterou si Aniston připraví po vstávání, je sklenice vlažné vody s citronovou šťávou. Jaký to má smysl? Teplá citronová voda obsahuje speciální enzymy, které stimulují a podporují trávení. Navíc se tím aktivuje produkce žluči, která zajišťuje lepší trávení tuků.

Zvedněte si náladu! Jedna z nejvtinějších komiček paroduje celebrity

svetzeny.cz

2. tipy od Jennifer Aniston: Nikdy nevynechávejte proteinovou snídani

Další dietní pravidlo, které 52letá herečka dodržuje: nikdy nevynechává snídani. A samozřejmě to nejsou croissanty, ale zdravé jídlo bohaté na bílkoviny, jako je smoothie s proteinem nebo avokádový toast či míchaná vejce.

EXTRA TRIK

Některý den připraví Jennifer Aniston kaši s vaječným bílkem pro extra porci bílkovin. Tento trik okopírovala od svého bývalého manžela Justina Therouxe. Chcete -li to provést, na samém konci doby vaření jednoduše vmíchejte rozšlehaný vaječný bílek do teplých ovesných vloček - to by mělo udělat kaši extra krémovou a zasytí vás ještě déle.

3. tip od Jennifer Aniston: Dodržujte malé porce

Aby Jennifer Aniston zůstala štíhlá, sází nejen na zdravá jídla (libové druhy masa a ryb, celozrnné produkty, zeleninu, vejce, nízkotučné mléčné výrobky), ale také na malé porce. Nemusíte tedy počítat kalorie, ale je nutná střídmost. Při snídani by talíř neměl překročit průměr 18 cm. K obědu a večeři je povolen talíř o velikosti 23 cm.

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu jsou rození spáči a kdo je naopak tím nejhorším?

svetzeny.cz