Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu jsou rození spáči a kdo je naopak tím nejhorším?

Info ikona
Horoskop

Tři znamení zvěrokruhu mohou skutečně spát na jakémkoli místě a kdykoliv, zatímco na druhé straně existuje jedno znamení, které je trvale vzhůru – ke kterému táboru patříte vy?

Znáte ty lidi, kteří okamžitě usnou, jak když je do vody hodí? Jen se dotknou polštáře a už se jim zdají sny. Můžete tyto osoby vidět všude kolem sebe – v tramvaji, ve vlaku nebo v čekárně. Na rozdíl od dalších, kteří jsou jako noční sovy a oči skoro nezavřou. Kromě faktorů, jako je úroveň stresu nebo dieta, může i znamení zvěrokruhu rozhodnout o tom, jací jsme spáči. Nejlepší „hajánci“ jsou tato tři znamení zvěrokruhu:

Býk

Spánek je pro Býka téměř koníčkem. Nemá problém zalehnout brzy do postele a vstávat tak pozdě, jak to jeho plán dovolí. Býci, jako zemské znamení, jsou známí pro velkou oblibu večerních rituálů, které je činí šťastnými. Například mít lahodnou večeři, užít si relaxační koupel, přečíst si několik kapitol z románu a potom se mazlit v čerstvě ustlané posteli.

7 důvodů, proč se nemůžete zbavit břišního tuku. Vyvarujte se chyb a získejte svoje vysněné křivky

svetzeny.cz

Ryba

S Neptunem, který vládne tomuto znamení, Ryba ráda prozkoumává hranice mezi realitou a fantazií. A kde se nejlépe ponoří do vzdálených světů než ve snu? Vodní znamení je hluboce spojeno se svým poetickým snovým světem. Spánek je pro Ryby spíše jakýmsi ústupem, protože právě zde dobíjí baterie a shromažďují energii pro úkoly v reálném světě.

Váhy

Váhy neustále hledají rovnováhu - věnují stejnou pozornost svým spánkovým režimům jako zbytku svého života. Každá část dostává stejnou energii, protože Váha se musí nejprve cítit stoprocentně vyrovnaně, a až potom může pohodlně usnout. Pěti kroková rutina v péči o pleť, měkké polštáře a uklidňující seznam skladeb k usnutí jsou nutností.

Buckinghamský palác bojuje proti Harrymu a Meghan! Ovšem v tichosti a nenápadně. Co se stalo?

svetzeny.cz

Nejhorší spáč:

Beran

Motto Berana by mohlo znít: „Můžu spát, jen když jsem mrtvý.“ Žádné jiné znamení zvěrokruhu mu nemůže konkurovat, aby zůstal vzhůru, protože znamení ohně musí zažít nepřetržitou akci a dobrodružství - na klidný spánek není čas. Tady je v kurzu večerní cvičení v tělocvičně, tam přesčasy v kanceláři a zbývají vám jen tři hodiny, než se znovu spustí budík. Odpočívejte někdy!

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu čeká nejhorší měsíc v roce – srpen se vám nebude líbit

svetzeny.cz