Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu čeká nejhorší měsíc v roce – srpen se vám nebude líbit

Info ikona
Horoskop

V srpnu se hvězdy přeskupily a pro některá znamení zvěrokruhu to neznamená žádné velké štěstí. Přečtěte si, koho čeká podivný měsíc plný překážek, výzev a zkoušek.

V srpnu se hvězdy přeskupily a pro některá znamení zvěrokruhu to neznamená žádné velké štěstí. Přečtěte si, koho čeká podivný měsíc plný překážek, výzev a zkoušek.

Srpen je za rohem a ohlašuje nejen letní slunovrat s krásným počasím a vysokými teplotami, ale přináší také některé astrologické události. Zatímco tři znamení zvěrokruhu se mohou těšit na skvělý letní měsíc, v příštích týdnech to u tří dalších znamení zvěrokruhu nepůjde tak hladce. Stojíte před různými překážkami, které je třeba překonat. Koho se to podle horoskopu týká?

Beran

Ať už v práci, ve svém volném čase nebo ve svém milostném životě: Beran přistupuje k mnoha věcem kvůli své temperamentní povaze často příliš impulzivně a bouřlivě. Na začátku srpna by to mohlo zmařit něco, zejména v lásce, a způsobit ošklivou bolavou ránu na srdci. Takže si v příštích několika dnech udělejte čas a přistupujte opatrně ke všem a všemu, drahý Berane. Zejména ve vztahu byste měli vůči partnerovi lépe reagovat než obvykle! Toto je nejlepší způsob, jak se vyhnout nedorozuměním a krizím, které by mohly mít daleko horší a vážnější následky, než jen slzy a pláč.

Horoskop: Toto bude vyčerpávající týden! Především pro tři znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Býk

Býk v práci často přesvědčuje svou vytrvalostí a pevnou vůlí. V srpnu byste si ale mohli vystačit s několika projekty s propracováním do nejmenších detailů a zbytečně tak bránit pokroku, jelikož budete na 100% zainteresovaní do těchto projektů. Pokuste se být v příštích týdnech trochu flexibilnější, drahý Býku, a neobtěžujte se nedůležitými věcmi, které by vás mohly stát spoustu času. Vaše práce bude také oceněna, když ustoupíte a uděláte jen ty důležité úkoly. Takže můžete hodně pracovat a stále si užívat krásné počasí ve stejnou dobu – pamatujte na to!

Vodnář

Vodnáři milují svou svobodu a chtějí si ji užít naplno, zejména nyní v teplých měsících. To však může ve vztahu rychle způsobit potíže, pokud vzdušné znamení dělá vše po svém a nemyslí na potřeby a touhy svých blízkých. Abyste se vyhnuli velkým škodám a špatné náladě, je lepší najít vyváženou cestu, drahý Vodnáři! Pokud pravidelně něco děláte společně se svým partnerem, bude vám odpuštěno, že jste to šli sami zase jindy.

Jak vypadá neteř princezny Diany? Lady Kitty Spencer se nedávno provdala

svetzeny.cz