Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Víme, která znamení zvěrokruhu čeká nejlepší srpen

Info ikona
Horoskop

Letní slunovrat je hned za rohem! A pro tyto tři znamení zvěrokruhu bude teplý letní měsíc nejlepším obdobím roku. Máte se na co těšit! Patříte do této vyvolené dvojice i vy?

Díky letním teplotám je srpen rozhodně jedním z nejkrásnějších měsíců roku. A tři konkrétní znamení zvěrokruhu si nyní mohou tyto slunečné týdny opravdu užít. Nejlepší srpen čeká na Lva, Blížence a Váhy!

1. Lev

Srpen je měsíc, kdy se Lev narodil, takže není divu, že je to také jeho nejlepší měsíc roku! Slunce svítí a energie je prostě dobrá. Lev se cítí motivovaný, šťastný a nadšený. Zejména v příštích několika týdnech má šanci úspěšně dokončit složité a nákladné plány. Kromě toho by mohlo vzplanout jeho srdce. Obdivovaní Lvi se cítí důvěrněji propojeni se svými blízkými než kdy jindy. A poslední dobrá zpráva nakonec: na nezadané Lvi čeká nejeden flirt.

2. Blíženci

Srpen bude pro Blížence úžasným měsícem. Až nyní se bude moci plně rozvinout a využít dny pro důležité projekty a pochůzky. Srpnový měsíc znamená také spoustu zábavy, kterou si to Blíženci naplno užívají. Ale zejména ke konci měsíce může být toto znamení šťastné, protože v milostném životě přijdou neuvěřitelné a nečekané příležitosti. Blíženci se mají na co těšit!

3. Váhy

Znamení zvěrokruhu Váhy se narodilo na podzim, ale v létě se cítí nejlépe. Není tedy divu, že slunečný srpen je jedním z nejlepších měsíců pro toto znamení zvěrokruhu. Váhy nečekají na žádnou výzvu a užijí si měsíc naplno. Večírky, exkurze a setkání s přáteli jsou na pořadu dne a dokonce i drahé výlety a zajímavé spolupráce. Bude snadné je realizovat – v srpnu. Hlavně proto, že Váha ušetřila peníze na jaře. Jak moudré! Proto byste si měli tento čas určitě užít a vychutnat si ho.