Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která dávají přednost mladším partnerům. Jste to i vy?

Info ikona
Horoskop

Vždy vás více přitahovali mladší partneři? Možná patříte k jednomu ze dvou znamení zvěrokruhu, kteří dávají přednost schůzkám s mladšími lidmi. Hvězdy našim osudům předpovídají daleko více, než jen vlastnosti nebo oblíbenou barvu.

Randění je jako bonboniéra – nikdy nevíte, co ochutnáte. Zatímco se někteří rozhodnou pro starší a vyspělejší partnery, jiní jsou více přitahování partnery mladšího věku. Může to být kvůli vašemu mladistvému postoji k životu – ale mohlo by to mít něco společného s vaším znamením zvěrokruhu. Možná proto jste vždy okouzleni mladíkem u baru, nejvíce si rozumíte s lidmi, kteří jsou o několik let mladší než vy a celkově je vám dobře pouze ve společnosti mladším osob. Zde můžete zjistit, zda patříte k jednomu ze dvou znamení zvěrokruhu, které dává přednost randění s mladšími.

Blíženci

Blíženci jsou známí jako jedni z těch „dospělých“ mezi znameními zvěrokruhu. A je pro jejich povahu zcela normální, že nemohou odolat mladším mužům nebo ženám. Proč? Protože zatímco jejich vrstevníci zápasí s dětmi, zaměstnáními a dalšími povinnostmi pro dospělé, Blíženci, bez ohledu na to, jak jsou staří, vždy hledají nějaké vzrušení a dobrodružství. Vaše mladistvá energie souzní s energií partnera, který je mladší a Blíženci se mu bez problémů dokáží vyrovnat.

Lev

Charismatickému Lvu se nic nelíbí víc, než být zbožňován. Znamení ohně proto chce najít partnera, který je nadšený jejich vyspělostí, nezávislostí a zkušenostmi. Lvi většinou nacházejí tyto zbožňující fanoušky u milenců, kteří jsou o několik let mladší než oni sami. Lvi se s nimi rádi podělí o své znalosti a ohromí je svým velkolepým chováním. Zatímco mladší partneři touží po sebevědomí a moudrosti Lva. Lev by se stále ujišťovat, že svůj vztah nevytváří na základě obdivu ke své osobě, ale snaží se o rovnocenné partnerství.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.