Promotion
Promotion
Promotion

Strážný anděl v lidské podobě: Víte, kdo z vašich blízkých vás ochraňuje? 8 známek, podle kterých ho poznáte!

Promotion
Promotion

1. Byl tu pro vás v momentě, kdy všichni jiní odešli

Možná jste v životě zažili situaci, kdy se k vám z různých důvodů otočili lidé zády. To váš strážný anděl nikdy neudělá, bude vždy stát při vás a se vším vám pomůže. I když vám připadá, že jste na světě úplně sami, zjeví se a postaví se za vás. Není neobvyklé, že se vám tito lidé ozvou sami od sebe, protože vycítí, že potřebujete jejich pomoc.

2. Cítíte, že jste propojení

Vaším strážným andělem je osoba, se kterou se cítíte určitým způsobem propojení. Je to zvláštní, ale mnohdy toto silné propojení podvědomě cítíte ihned po seznámení. Připadá vám, jako byste se znali tisíce vět. Mnohdy se stává, že se vzájemně doplňujete při komunikaci a chcete říct přesně to samé. Stává se vám často, že na tuto osobu pomyslíte a ona vám v ten moment zavolá, protože to podvědomě vnímá.

3. Umí vám zlepšit náladu, i když je vám skutečně mizerně

Každý občas máme „den blbec“, kdy pokazíme, na co sáhneme. Naši strážní andělé nás však dovedou zbavit všech chmur a smutku, v jejich přítomnosti se hned cítíme klidnější a vyrovnanější. Je to dáno jejich aurou, která je obklopuje. Váš strážný anděl s vámi dokáže hodiny mluvit o vašich problémech a pozorně vám naslouchat.

4. Zvedají vám sebevědomí

Pro vašeho strážného anděla jste perfektní tak, jak jste, nic by na vás neměnil a přijímá vás se všemi vašimi klady a zápory. Je možné, že vám takový člověk dost zvedne sebevědomí a naučíte se milovat takoví, jací jste. Vždy vás podporují, abyste se stali nejlepší verzí vás samotných.

Obdiv
Info ikona

5. Přejí vám štěstí, jako by bylo jejich

Strážný anděl na vaše úspěchy bývá pyšný a má z nich takovou radost, jako by byly jeho. Nikdy nezávidí, vždy přeje. Touží vidět vás šťastné, a to i v období, kdy se jemu samotnému nedaří. Často vám říká, že si zasloužíte všechno štěstí světa. Má krásnou duši plnou pozitivních myšlenek.

Obejmout kamarádku
Info ikona

6. Vždy se vás zastanou

Strážný anděl má mírumilovnou povahu, ovšem jen do té míry, než zjistí, že vám někdo ubližuje. V ten moment se opravdu naštve a pravděpodobně jej nebudete ani poznávat. Vždy se za vás postaví a nedopustí, aby vám někdo zkřivil vlásek. Strážný anděl tu s vámi je, aby vás chránil před vším zlým.

7. Nikdy vás nesoudí

Nikdo z nás není neomylný a v životě může nastat situace, kdy vás vaše okolí odsoudí. S výjimkou strážného anděla, který vás nikdy soudit nebude, vždy vás vyslechne a podpoří. Nemá tendenci kázat vám o morálce a shazovat vás.

8. Je nenahraditelný

Na světě je spousta lidí, ale váš strážný anděl se nahradit nedá. Přátelství či láska, kterou spolu sdílíte přesahuje všechno. Přijde vám, že jste byli jeden pro druhého stvořeni. Existují vtipy, kterým rozumíte jen vy dva a víte, že máte neskutečné štěstí, že jste se v životě dali dohromady, protože takové úrovně porozumění s nikým jiným nedosahujete.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion