Přejít k hlavnímu obsahu

Černá magie: Jak poznáte, že vás někdo proklel? 6 ukazatelů, které se nevyplatí ignorovat!

Dějí se vám v životě špatné věci a smůla se vám lepí na paty? Možná tomu nepřikládáte zvláštní význam a myslíte si, že máte jen špatné období. Avšak měli byste, jelikož jsou to jedny ze známek toho, že vás někdo proklel. Naučte se spolehlivě rozpoznat černou magii.

1. Podivné předměty v domě a uvadající květiny

Aby kletba byla účinná je potřeba, aby s vámi nějakým způsobem daná osoba navázala kontakt. Proto si dávejte pozor na to, koho si domů vodíte a s kým se stýkáte. Negativní energie se u vás v případě prokletí bude držet a prostoupí prostorem. Najednou můžete pozorovat změny, jako například že rostliny uvadají, to bývá velmi časté, protože květiny za normálních okolností „čistí“ prostor od zlé energie, ale v případě kletby už takový nápor negativní energie nezvládají. Také v domě můžete najít předměty, které tam nepatří, pozor, mohou být zdrojem kletby.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie dětských jmen: Jaký osud jste vybrali svému dítěti?

Při výběru dětského jména jste jistě přemýšleli nad tím, jak se hodí k příjmení, jaké jsou jeho zdrobněliny či jaký je jeho původ. Podle numerologů jste však svým výběrem mohli předurčit i povahu, jakou vaše dítě v budoucnu bude mít!
svetzeny.cz

2. Nemůžete najít své osobní věci

Pokud chce někdo seslat kletbu, nutně k tomu potřebuje nějakou vaši osobní věc. Pokud vám chybí určitý předmět v domě, který vám náleží, nutně to hned nemusí znamenat, že vás někdo proklel, třeba jste jen nepořádní. Avšak pokud se vám dějí špatné věci a necítíte se dobře, raději se rozhlédněte, zda je vše na svém místě. Pro seslání kletby jsou nejvhodnější vaše fotky, oblečení nebo šperky, které často nosíte.

3. Náhlé nevysvětlitelné bolesti

Začali jste mít v poslední době nevysvětlitelné bolesti, svůj stav jste konzultovali s lékařem, ale nikdo nebyl schopný odhalit, co vám bolest způsobuje? Zde jsou dvě varianty, čím by tato bolest mohla být způsobena. První (a rozhodně pravděpodobnější) možností je, že máte psychosomatické bolesti, kdy se vaše starosti a duševní traumata transformují do fyzické bolesti. Druhou možností, kterou nelze vyloučit, je právě prokletí. Pokud jste totiž terčem kletby, náhlý přísun negativní energie se může projevit fyzickou bolestí, jelikož zasáhne vaše energetické pole. Často se jedná o bolest, kterou jste nikdy předtím nepocítili. V tento moment je důležité vyhledat i další odborníky – lékaře, aby vyloučili, že je něco v nepořádku s vaším zdravím. Pokud však neodhalí příčinu, je dobré vyhledat jiné odborníky – psychology, senzibily, léčitele.

Info ikona
Bolest

4. Změna vašeho fyzického vzhledu

Černá magie vám může ublížit i tak, že negativně ovlivní to, jak vypadáte. Zatímco pozitivní energie v nás udržuje jas, svěžest a zářivost, vlivem špatné energie způsobené kletbou se mohou objevit otoky očí, tmavé kruhy pod očima, zhorší se vám pleť a budete vypadat bledě a nemocně. Opět platí to, co je zmíněno výše, nejprve vždy svůj stav konzultujte s lékařem a až v případě neúspěchu vyzkoušejte například alternativní medicínu či vyhledejte pomoc odborníků na nadpřirozeno.

5. V noci míváte noční můry o prokletí

Snům byste měli věnovat obzvláště velkou pozornost. Vaše podvědomí je neuvěřitelně mocné, pamatujte na to, že vědomí je jen špička ledovce, pod ním se ukrývá neuvěřitelně silné podvědomí. Pokud jste intuitivní a citliví, je velmi pravděpodobné, že vás z hloubi duše přijde signál v podobě nočních můr, který se vás bude snažit varovat. Není výjimkou, že lidé ve snech vídají osobu, která na ně kletbu seslala.

Mohlo by se vám líbit

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 12.7.-18.7.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz
Info ikona
Čarodějka

6. Provází vás neuvěřitelná smůla

Všichni v životě máme lepší a horší období, to je normální. Někdo má v životě více štěstí, jiný méně. Avšak zpozornět byste měli v momentě, kdy se vám smůla doslova lepí na paty a pokazí se vše, na co sáhnete. Je možné, že je to jen nepříznivá shoda okolností, ale pokud pozorujete i výše zmíněné ukazatele, měli byste se mít na pozoru.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Ženám narozeným v těchto 4 znameních zvěrokruhu ostatní ženy závidí. A mají pro to pádný důvod!

Tipnete si, kterým čtyřem znamení zvěrokruhu ostatní ženy závidí nejčastěji? Ve skutečnosti by toužily být jako ony, ale charisma, průbojnost, atraktivita a další kladné vlastnosti těchto znamení jim zoufale chybí. Na jaká ženská znamení zvěrokruhu prostě nejde nežárlit?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Bílé čarodějky: Andělé kráčející po zemi, kteří dokážou předvídat budoucnost i léčit. Možná máte i vy tyto nadpřirozené schopnosti, jen o tom nevíte!

Bílým čarodějkám se také někdy přezdívá andělé kráčející po zemi. Je to z toho důvodu, že magii využívají s dobrým úmyslem pomoci druhým. Víte, kdo je to bílá čarodějka a jak poznáte, že tyto schopnosti máte také?
svetzeny.cz