Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete vypadat mladší? Toto oblečení vám ubere roky. Zařaďte ho do svého šatníku!

Info ikona
žena, vypadat mladší

Kdo by nechtěl vypadat mladší o pár let? Ještě před tím, než investujete do drahých kosmetických procedur, zaměřte se na svůj šatník. V článku vám poradíme, jaké oblečení vám ubere roky a zvedne sebevědomí. Budete se divit, co dokáže správně zvolený outfit.

Výrazné vzory a barvy

Někdy mají starší ženy tendenci být ve svém stylu oblékání hodně konzervativní, protože si vezmou do hlavy, že odvážné kousky se k jejich věku nehodí. To však rozhodně neplatí pro výrazné nápadité vzory a zářivé barvy, ty byste ze šatníku určitě neměli vyřazovat. Vzory do vašeho outfitu vnesou hravost a svěžest. Je však důležité správně si vybrat, určitě se vyhněte infantilním vzorům a velkým nápisům. Nejsou vhodné ani usedlé geometrické vzory, ty působí konzervativně a spíše vás budou dělat starší. Vhodné jsou elegantní ornamenty i divočejší odvážné vzory. Roky vám ubere i něžný květinový vzor. Co se týče barev, je třeba vyvarovat se tmavým odstínům, ty obecně spíše roky přidávají, protože v nich vypadáte víc autoritativně a nepřístupně. Světlejší odstíny a pastelové barvy jsou tou pravou volbou, díky nim budete vypadat mladší. Můžete zkusit do šatníku zařadit i pestré zářivé barvy, přitáhnou na sebe pozornost. Nejlépe uděláte, když si koupíte nějaký doplněk ve výrazné barvě – šátek, korále, náhrdelník či brož.

Info ikona
oblečení vzory

Chcete vypadat mladší? Těchto 5 účesů vám uberou roky

svetzeny.cz

 

Volné oblečení

Vliv přírody je neúprosný, čím vyšší věk, tím těžší je udržet si štíhlou linii. Než abyste se trápila tím, že už neobléknete staré džíny, raději se přeorientujte na jiný styl oblékání. Starším ženám velmi sluší volné oblečení. Sáhněte třeba po halence, která má řasení na břiše. Tím, že je přes bříško volnější, krásně schová případné „faldíky“. Rovněž jsou pro vás vhodné volné kalhoty, dnes už je jich na trhu tolik, že si určitě vyberete ty pravé. Vyrábějí se například elegatní kalhoty z jemných látek, které jsou prodyšné a volné přes stehna, takže se v nich budete cítit pohodlně a zároveň vám uberou roky. Řada těchto kalhot má v pase elegantní vázání na mašli, takže vám hezky vytvarují postavu. V létě bývají oblíbené široké volné kalhoty, které jsou k dostání v nejrůznějších vzorech, jak už jsme si řekli, i vzor vám napomáhá k tomu vypadat štíhlejší. Jejich další nespornou výhodou je, že jsou velmi komfortní a často se vyrábí z příjemných látek – bavlny, hedvábí či bambusového vlákna.

Info ikona
oblečení

 

Roláky a košile

Pokud chcete vypadat mladší o pár let, stylistky také radí začít nosit roláky a košile ke krku. Řada žen ve zralém věku má problémy s vráskami v oblasti dekoltu a krku, i přestože o ně mnohdy svědomitě pečují. Roláky a košile ke krku tento nedostatek zakryjí, a vy budete vypadat madší. Pokud je vám nošení roláků nepohodlné, alternativou je kruhový šátek

Info ikona
oblečení

 

Správně zvolené spodní prádlo

Možná se divíte, co na seznamu dělá spodní prádlo, vždyť přece není vidět. Výběr správného spodního prádla vám však dokáže ubrat hned několik let. Je to z důvodu, že špatně zvolená podprsenka může způsobit to, že budete vypadat mohutnější, menší a starší, než ve skutečnosti jste. Naopak správně zvolená podprsenka umí pozvednout nejen vaše prsa, ale i sebevědomí. Zvážit byste měli i zakoupení funkčního prádla, které umí vaši postavu zformovat do tvaru přesýpacích hodin. Dnes už se nemusíte obávat, že se vám pod šaty budou rýsovat nevzhledné lemy, vyrábějí se bezešvé košilky, které jsou pod oblečením naprosto neviditelné. V nabídce jsou různé druhy, které vytvarují konkrétní partie, některé schovají bříško, jiné zase mají nohavičky, které vytvarují vaše stehna a zadeček.

Info ikona
Placeholder image

Jak vypadat mladší? Dopřejte si péči, kterou doporučují Sharon Stone nebo Elizabeth Hurley

svetzeny.cz

Tohle přijde mužům sexy: 6 věcí, které je přitahují jako magnet

svetzeny.cz