Přejít k hlavnímu obsahu

Modelka Christie Brinkley: V 67 letech strčí do kapsy i dvacítky. Mladistvý vzhled si udržuje duhovou dietou a důslednou péčí o pleť

Info ikona
Christie Brinkley

Modelka Christie Brinkley brzy oslaví 68. narozeniny. Hádali byste jí však tak o polovinu méně. Jaké je tajemství jejího mladistvého vzhledu? Krásná se udržuje za pomoci duhové diety i důsledné péče o pleť.

Modelka Christie Brinkley v 67 letech strčí do kapsy i dvacítky

Modelka Christie Brinkley brzy oslaví své 68. narozeniny. Ve svém věku vypadá naprosto úžasně, do kapsy strčí i řadu dvacetiletých žen. Slavnou se stala v roce 1975, kdy se objevila v časopise Sports Illustrated. Modelingu se tou dobou už nějaký čas věnovala, v tomto roce se ale proslavila po celém světě. Byla také první modelkou, která se v tomto časopise objevila na obálce spolu se svými dcerami. V roce 2017 oslnila fotkou v červených bikinách, kde pózuje po boku dcer Sailor a Alexy Ray. V roce 1976 se také stala tváří známé americké značky CoverGirl. Tváří této kosmetické značky byla 25 let. Dnes už má vlastní kosmetickou značku, zejména se zaměřuje na obličejové peelingy.

Jak si Christie Brinkley udržuje svůj mladistvý vzhled?

Christie Brinkley je známá i díky tomu, že ve svém věku vypadá zkrátka úžasně. Zadarmo to ale rozhodně není. Jak si udržuje mladistvý vzhled a pevnou štíhlou postavu? Toto je její recept.

Duhová dieta a pobyt na čerstvém vzduchu

O Christie Brinkley je známo, že je vegetariánka a jí stravu plnou antioxidantů. Své zdraví a mladistvý vzhled připisuje i svému způsobu stravování. „Velmi věřím v důležitost výživy. Jste to, co jíte,“ říká modelka. Vegetariánkou se stala už ve 13 letech. Drží tzv. duhovou dietu. Její princip spočívá v tom, že se za den snažíte sníst co nejvíce barev potravin. Modelka si zejména potrpí na dostatek ovoce a zeleniny různých barev. Pro mladistvý vzhled je důležitá i psychická pohoda a to, co z vás vyzařuje. To Christie Brinkley moc dobře ví, a proto tráví hodně času na čerstvém vzduchu v přírodě. Nezapomíná však svou pokožku chránit před sluníčkem opalovacím krémem. Dřív tomu ale tak nebylo. „Nejvíce lituji toho, že jsem se v minulosti tolik slunila,“ přiznala Christie Brinkley.

Důsledná péče o pleť

Christie Brinkley má dozajista skvělé geny, ale také za svůj svěží vzhled vděčí důsledné péči o pleť. S tou začala už v 15 letech. Zejména si zakládá na tom, aby její pleť byla vždy dokonale exfoliovaná. Peeling používá pravidelně. Svou kůži vyživuje i zevnitř, bere doplňky stravy obsahující kolagen, elastin a keratin. Díky těmto preparátům má krásné i vlasy a nehty. Nebojí se ani estetických zákroků, ale nikdy by si dle svých slov nenechala udělat takovou proceduru, která by zásadně změnila její vzhled. Ostatním ženám doporučuje tzv. ultherapii – neinvazivní metodu zpevnění a liftingu pokožky. Nejvíc se Christie prý zamlouvá přirozený výsledek, kterého pomocí proceduru dosahuje. Také radí, abyste pečovali i o pokožku krku a dekoltu. Ta mnohdy prozradí skutečný věk dané osoby, pokud se na ni zapomíná při péči.

Zdroje informací: The List, New Beauty, Yahoo

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.