Přejít k hlavnímu obsahu

Modelka Christie Brinkley: V 67 letech strčí do kapsy i dvacítky. Mladistvý vzhled si udržuje duhovou dietou a důslednou péčí o pleť

Info ikona
Christie Brinkley

Modelka Christie Brinkley brzy oslaví 68. narozeniny. Hádali byste jí však tak o polovinu méně. Jaké je tajemství jejího mladistvého vzhledu? Krásná se udržuje za pomoci duhové diety i důsledné péče o pleť.

Modelka Christie Brinkley v 67 letech strčí do kapsy i dvacítky

Modelka Christie Brinkley brzy oslaví své 68. narozeniny. Ve svém věku vypadá naprosto úžasně, do kapsy strčí i řadu dvacetiletých žen. Slavnou se stala v roce 1975, kdy se objevila v časopise Sports Illustrated. Modelingu se tou dobou už nějaký čas věnovala, v tomto roce se ale proslavila po celém světě. Byla také první modelkou, která se v tomto časopise objevila na obálce spolu se svými dcerami. V roce 2017 oslnila fotkou v červených bikinách, kde pózuje po boku dcer Sailor a Alexy Ray. V roce 1976 se také stala tváří známé americké značky CoverGirl. Tváří této kosmetické značky byla 25 let. Dnes už má vlastní kosmetickou značku, zejména se zaměřuje na obličejové peelingy.

Během 4 let zhubla Australanka 50 kilo: Úžasnou proměnou prošla díky jednoduché změně jídelníčku

svetzeny.cz

Jak si Christie Brinkley udržuje svůj mladistvý vzhled?

Christie Brinkley je známá i díky tomu, že ve svém věku vypadá zkrátka úžasně. Zadarmo to ale rozhodně není. Jak si udržuje mladistvý vzhled a pevnou štíhlou postavu? Toto je její recept.

Duhová dieta a pobyt na čerstvém vzduchu

O Christie Brinkley je známo, že je vegetariánka a jí stravu plnou antioxidantů. Své zdraví a mladistvý vzhled připisuje i svému způsobu stravování. „Velmi věřím v důležitost výživy. Jste to, co jíte,“ říká modelka. Vegetariánkou se stala už ve 13 letech. Drží tzv. duhovou dietu. Její princip spočívá v tom, že se za den snažíte sníst co nejvíce barev potravin. Modelka si zejména potrpí na dostatek ovoce a zeleniny různých barev. Pro mladistvý vzhled je důležitá i psychická pohoda a to, co z vás vyzařuje. To Christie Brinkley moc dobře ví, a proto tráví hodně času na čerstvém vzduchu v přírodě. Nezapomíná však svou pokožku chránit před sluníčkem opalovacím krémem. Dřív tomu ale tak nebylo. „Nejvíce lituji toho, že jsem se v minulosti tolik slunila,“ přiznala Christie Brinkley.

Existují barvy vlasů, kterým by se ženy nad 50 měly vyhnout: zapomeňte na ombré nebo odbarvování

svetzeny.cz

Důsledná péče o pleť

Christie Brinkley má dozajista skvělé geny, ale také za svůj svěží vzhled vděčí důsledné péči o pleť. S tou začala už v 15 letech. Zejména si zakládá na tom, aby její pleť byla vždy dokonale exfoliovaná. Peeling používá pravidelně. Svou kůži vyživuje i zevnitř, bere doplňky stravy obsahující kolagen, elastin a keratin. Díky těmto preparátům má krásné i vlasy a nehty. Nebojí se ani estetických zákroků, ale nikdy by si dle svých slov nenechala udělat takovou proceduru, která by zásadně změnila její vzhled. Ostatním ženám doporučuje tzv. ultherapii – neinvazivní metodu zpevnění a liftingu pokožky. Nejvíc se Christie prý zamlouvá přirozený výsledek, kterého pomocí proceduru dosahuje. Také radí, abyste pečovali i o pokožku krku a dekoltu. Ta mnohdy prozradí skutečný věk dané osoby, pokud se na ni zapomíná při péči.

Zdroje informací: The List, New Beauty, Yahoo

Fotografie dokazují, že nepotřebujete plastiku, abyste ve zralém věku vypadali skvěle: Make-up a vlasový styling dělají divy

svetzeny.cz