Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemství postavy Heidi Klum odhaleno: Tělo snů můžete mít i bez diety

Modelce Heidi Klum je 47 let, má čtyři děti, přesto její postava vypadá naprosto skvěle a závidět by jí mohly i mnohem mladší ženy. V čem je její tajemství? Jeden by řekl, že musí držet přísnou dietu, ale tak tomu není. Přečtěte si její zaručený návod na to, jak si udržet štíhlou postavu i po čtyřicítce.

Dietu nedrží, avšak její stravování má svá pravidla

Herečka nedrží žádnou speciální dietu. Magazínu ET řekla: „Nedržím žádnou konkrétní dietu. Prostě jenom velmi zdravě jím.“ Modelka radí jíst menší porce, ale přiznala se, že jednou za čas si také ráda dopřeje obložený talíř, což dokládá i fotka na Instagramu, kterou publikovala, kde je mísa s uzeným masem, nakládanými okurkami, sýry a rajčaty. Svůj den začíná zdravým ovocným či zeleninovým smoothie, do kterého přidává další velmi zdravé potraviny – chia semínka, maca prášek, syrovátka či acai bobule. Modelka radí si tyto zdravé koktejly připravit den předem, ať je ráno máte po ruce.

Ačkoliv je pracovně velmi vytížená a stará se o 4 děti, snaží se vyhýbat donášce jídla a stravování v restauracích. „Mám čtyři děti a hodně si vaříme. V restauracích moc nejím. Myslím, že může být zrádné nechat si dovážet jídlo, nebo se stravovat v restauraci, nevíte přesně, co tam do toho dávají,“ říká Heidi Klum pro ET. Na oběd se snaží zařadit jídla bohatá na bílkoviny. Nejradši kombinuje maso (kuřecí, ryby) se zdravým zeleninovým salátem a trochou zdravého tuku – můžete přidat například olivový olej.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Na co si modelka dává velký pozor, je večerní přejídání, tomu se snaží vyhnout. Svoje poslední jídlo sní v 18 hodin a pak už si nedá ani malou svačinku. Heidi Klum pro Daily Mail řekla, že zdravé stravování je pro ni už návyk: „Zpočátku jsem musela být ohledně jídla disciplinovaná. Teď jsem si na to už zvykla. Existuje tolik zdravých možností, jde jen o to vybrat si ty správné věci. Pak máte po problémech.“ Její večeře jsou dost podobné jejím obědům, opět je to kombinace bílkovin, zdravých tuků a někdy si dává i celozrnné pečivo. A dokonce si dopřeje po večeři i malý dezert v podobě hořké čokolády s ovocem.

Jak se zpěvačce Adele podařilo shodit více než 40 kilo? Zde je její zaručený recept na hubnutí

Zpěvačce Adele se povedlo shodit více než 40 kilo a vypadá naprosto úžasně. V čem je její tajemství, jak to dokázala? Je to kombinace několika faktorů – speciální diety, více druhů cvičení i pozitivní motivace. V článku vám prozradíme její zaručený návod na hubnutí, který pak můžete vyzkoušet také.
svetzeny.cz

Cvičit je potřeba každý den

Heidi Klum přiznává, že za svou postavu vděčí tvrdé dřině, cvičí každý den. Techniky ji naučil newyorský trenér David Kirsch, který jí pomohl shodit kila po porodu. Zvolil k tomu kratší intenzivní tréninky, které trvaly 45 minut. David Kirsch je známý tím, že své svěřence opravdu nechá pořádně se zapotit, jeho cvičení obsahuje výpady, skoky, cvičení s vlastní vahou, rotace paží a plank. Toto cvičení je vhodné pro ženy, které chtějí zhubnout, ale nechtějí nabrat příliš svalové hmoty.

V současné době se však nedrží žádného jasně daného cvičebního plánu, její zásadou je cvičit každý den, žádné výmluvy. Aby to nebylo na úkor rodiny, sportuje společně s dětmi. Zejména si oblíbila jízdu na kole a skákání na trampolíně. Heidi Klum přiznává, že teď čelí nové výzvě – udržet si štíhlou postavu i po čtyřicítce. „Váš metabolismus se po čtyřicítce určitě změní. Vždycky jsem si říkala, že se mi to nestane, ale už se mi to děje. Pokud si dopřávám, musím o to víc cvičit. Přišla jsem na to, že takhle mi to nejlépe funguje,“ říká modelka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

3 důvody, proč jsou banány dobrým bojovníkem proti břišnímu tuku

Chcete-li se zbavit faldíků ze sladkostí, slaninky a nezdravých jídel, které nám nepomáhají zrovna s plochým břichem, zkuste banány. Prozradíme vám tři důvody, proč pomáhají v boji proti břišnímu tuku.
svetzeny.cz

Nejzdravější potraviny, které vám pomůžou zachránit zdraví: Co jste o nich nevěděla a proč je jíst každý den

Jistě už jste slyšela o pojmu superpotraviny. Víte ale, co tento výraz skutečně znamená? Každý si pod ním pravděpodobně představí něco jiného. Je proto dobré zmínit pochutiny, pro které tento výraz můžete používat bez obav, že by pro ně toto označení nebylo pravdivé. U kterých potravin se tedy určitě „neseknete“, pokud je označíte za superpotravinu a proč?
svetzeny.cz