Přejít k hlavnímu obsahu

Fotografie dokazují, že nepotřebujete plastiku, abyste ve zralém věku vypadali skvěle: Make-up a vlasový styling dělají divy

Info ikona
makeup

Tyto fotografie dokazují, že nepotřebujete plastiku, abyste i ve zralém věku vypadali naprosto skvěle. Omládnout lze i za pomoci dobře zvoleného make-upu a povedeného vlasového stylingu. Podívejte se na tři parádní proměny.

Mladistvého vzhledu lze dosáhnout bez plastiky, i ve zralém věku můžete vypadat skvěle

Ruslan Tatyanin je talentovaný ruský stylista a vizážista, který dokáže divy. Někdy se mu také říká „mistr dlouhých vlasů“, s těmi pracuje vůbec nejraději. Pracuje pro známé dámské magazíny, slavné značky a styling dělá i ruským televizním hvězdám. V odvětví se pohybuje od roku 1997, kdy vystudoval kadeřnický obor. Posléze začal pracovat v salónu krásy jako stylista. Dnes má svoji stylistickou školu, kde učí budoucí vizážisty, stylisty a kadeřníky. Podívejte se na úžasnou proměnu jedné z jeho klientek.

Stárnutí dle horoskopu: Blíženci zrají jako víno, na Střelcích se zub času krutě podepíše

svetzeny.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Na fotografii vlevo vidíte klientku před zásahem Ruslanových šikovných rukou. Má na sobě klasický rozcuch, který působí lehce neupraveně. Klientka je zcela nenalíčená, na víčkách je zřetelný permanentní make-up, který už však působí vybledle. Ruslan Tatyanin proměnil celkový vzhled klientky. Vlasy ji vyfoukal, lehce navlnil a zafixoval lakem. Tímto klientka omládla o pár let. Dominantou obličeje klientky jsou dozajista krásné zelenohnědé kočičí oči, proto se Ruslan Tatyanin rozhodl, že je zvýrazní. Použil k tomu černou výraznou linku a světlý stín, který oči opticky zvětšil. Přidal i trochu perletě, která dodává líčení šmrnc. Obličej působí svěže díky lehkému make-upu a decentní narůžovělé tvářence. Rtěnka byla zvolena krémová, aby nezalézala do vrásek.

Make-up a vlasový styling dělají divy

To, že mladistvého vzhledu lze dosáhnout i bez plastiky, potvrzují i další fotografie. Proměny této krásné blondýnky se chopil nadějný izraelský vizážista Yawhen Zhuk. Věřili byste, že se kdysi profesionálně věnoval fotbalu? Nyní je jeho posláním dělat lidi krásnějšími. Níže můžete vidět výsledek proměny, kterou realizoval v televizním pořadu Mladší o 10 let. Nalevo je žena, která má sice krásné jemné rysy v obličeji, ale působí dosti zanedbaně. Napravo je pak úžasná Yawhenova proměna. Klientka měla výrazné odrosty, které Yawhen odbarvil a barvu sjednotil. Šmrncovní mikádo působí mladistvým dojmem. Lehký make-up s broskvovou tvářenkou klientce ubral roky. Obočí bylo třeba zvýraznit, tím se proměnil výraz v obličeji. Žena má krásné modrošedé oči, které by byl hřích nezvýraznit. Yawhen zvolil decentní líčení očí – jemnou linku, tělový stín a umělé řasy v rozumné délce. Rty pak už jen potřel vyživujícím balzámem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Účesy, které vás dělají zbytečně starší: Dlouhé uhlazené vlasy, špatně střižená ofina i vysoký drdol

svetzeny.cz

Ještě jedna proměna od tohoto talentovaného stylisty. Spolupracoval na ní spolu s vizážistkou Anastasií Belochkinovovou. Zde vidíme, že špatně provedený make-up napáchá více škody, než užitku. Klientka je velmi pohledná žena, ale silné „Kleopatřiny“ linky její obličej vyloženě hyzdí. Špatně zvolený tón rtěnky také nepůsobí lichotivě. Platí také, že zplihlé neupravené vlasy váš celkový look dovedou pokazit. Yawhen Zhuk vlasy klientce vyfoukla a lehce navlnil, aby působily objemněji. Celý make-up je lehký a svěží, klientka je velmi jemný jarní barevný typ, který by neměl nosit těžký make-up, který zestaršuje. Dost pomohla i úprava obočí, na to nikdy nezapomínejte, definuje výraz obličeje. Starorůžová krémová rtěnka sluší klientce mnohem více než původní teplý korálový odstín.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nejošklivější žena na světě: Nechala se šikanovat proto, aby uživila své děti

svetzeny.cz