Přejít k hlavnímu obsahu

Probuďte se s dokonalým make-upem: Vyzkoušejte prodloužení řas, díky kterému vstanete každé ráno s očima jako mrkací panenka

Info ikona
řasy

Fascinují vás scény ze seriálů či filmů, kdy se žena probudí s dokonalým make-upem? Dnes již existuje řada prostředků, díky kterým se tomu můžete přiblížit i v reálu. Jedním z nich je prodloužení řas, díky kterému vstanete každé ráno s očima jako má mrkací panenka.

Pro koho je prodloužení řas vhodné

Prodloužení řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které se rozhodnou, že chtějí svůj vzhled zkrášlit bez použití řasenky. Prodloužením řas dosáhnete efektu, jakého s řasenkou nikdy nedosáhnete, ušetříte spoustu času stráveného před zrcadlem a řasy budete mít stále krásné i při sportu. Navíc vás mohou prodloužené řasy i omladit, dodat svůdný pohled nebo vylepšit slavnostní líčení třeba na svatbu.

Vůně, které mužům přijdou sexy: Průzkum zjistil, které aroma je podvědomě přitahuje. Máte takový parfém ve své sbírce?

svetzeny.cz

Pozor na výběr

Pokud jste se rozhodla pro prodloužení řas, najděte si ve svém okolí kosmetičku, která prodloužení řas nabízí, při výběru dbejte na dobré recenze a prohlídněte si fotografie, zda se vám práce kosmetičky líbí. Každá totiž nabízí jinou metodu prodlužování a výsledný efekt se liší. Pokud si nejste jistá jakou délku nebo tloušťku řas zvolit, nechte si při první aplikaci poradit od kosmetičky a zvolte raději kratší délku a menší tloušťku, abyste ze salonu neodcházela s obrovskými nepřirozenými smetáky místo řas.  Je také dobré kosmetičku upozornit, že jde o vaši první aplikaci prodloužených řas kvůli případné alergické reakci na lepidlo, kterým se řasy lepí.

Vypadávání vlasů trápí čím dál tím více lidí: Toto je 5 osvědčených způsobů, jak jej zastavit!

svetzeny.cz

Jak to probíhá

První aplikace trvá hodinu až dvě, záleží na hustotě vašich vlastních řas. Aplikace probíhá tak, že se pohodlně uložíte na lůžko, kosmetička vám nejprve ochranným gelovým polštářkem přikryje spodní víčka a poté postupně lepí na každou vaši řasu umělou řasu nebo několik řas, záleží na metodě, kterou používá. Po celou dobu aplikace máte zavřené oči, kdy můžete občas cítit mírné pálení očí, pokud je během aplikace omylem pootevřete. Pokud je však pálení silné, tuto skutečnost oznamte kosmetičce a ona aplikaci okamžitě přeruší. Po hotové aplikaci se řasy vysuší pomocí vzduchu a následně kosmetička zkontroluje výsledek a také, zda se vám nějaké řasy nepřilepily na spodní víčko. Pak už se jen můžete kochat pohledem do zrcadla. První aplikace se v průměru pohybuje kolem 2000,- Kč.

Péče o krk a dekolt: Jak předcházet stárnutí pokožky a zbavit se vrásek v této oblasti? Díky těmto 5 tipům omládnete!

svetzeny.cz

Následná péče

24 hodin po aplikaci musíte dávat pozor, abyste řasy nenamočila. Poté se již můžete sprchovat a koupat, jak jste zvyklá, lepidlo, kterým jsou řasy přidělané, je voděodolné. Můžete se i líčit dle libosti, je však důležité, abyste se vyhnula mastným produktům na líčení či odlíčení, jelikož olej lepidlo na řasy narušuje. Nesmíte si také oči mnout, abyste se vyhnula mechanickému poškození řas. Řasy můžete pročesávat kartáčkem, který po první aplikaci řas dostanete, ale při dobře odvedené práci řasy dobře drží svůj tvar a není třeba je příliš česat. Nelekněte se, pokud řasy průběžně začnou vypadávat. I vaše vlastní řasy se totiž během měsíce obměňují, proto je třeba po třech a čtyřech týdnech dojít na doplnění řas. Doplnění trvá většinou do hodiny a v průměru stojí kolem 500,- Kč.

Nejkrásnější módní trend: midi sukně bude hitem letošního podzimu

svetzeny.cz