Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto celebrity si dopomohly ke kráse švindlem: Vsadíme se, že jste si toho ani nevšimli

Doby, kdy byly trendem nápadné plastiky a vylepšení jako jsou obří prsa, nepřirozeně zvětšené rty či viditelně prodloužené vlasy po zadek jsou už naštěstí pryč. Dnes se většina celebrit snaží vylepšit nenápadně, aby byl celkový dojem stále přirozený. A některým celebritám se to skutečně daří, podívejte se na hvězdy, které se vylepšily tak, že byste to ani na první pohled nepoznali.

Meghan Markle nosí příčesky

Meghan Markle se snaží skvěle vypadat při každé příležitosti. Nedávno si její fanoušci mohli všimnout změny vzhledu jejích vlasů. Před nějakou dobou spolu s princem Harrym měla herečka živý stream, kdy si pozorný divák mohl všimnout, že její vlasy vypadají hustší a delší než obvykle. Stylista celebrit pro deník Daily Mail uvedl, že takovéto hřívy Meghan musela dosáhnout za pomoci příčesků. Pravděpodobně se jednalo o clip-in vlasy, které se připínají sponkami. Je to snadný způsob, jak rychle změnit svůj vzhled, často se používají na jednorázové akce, například pokud jdete na ples či svatbu. Narozdíl od permanentního prodloužení odpadá náročná údržba. Pokud zvolíte vhodný odstín a přiměřenou délku, můžete si domoct ke krásné hřívě stejně jako to dělá Meghan Markle.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Harry a Meghan pod palbou kritiky: Za rozhovor u Oprah dostali neuvěřitelnou částku!

Harry a Meghan jsou odříznuti od finanční podpory královské rodiny, a tak všichni upírají zrak na jejich finanční situaci. Médii proběhla zpráva, kolik manželská dvojice dostala za rozhovor u Oprah Winfrey, a částka je to vskutku enormní!
svetzeny.cz

 

Jessica Alba má falešné opálení

Herečka Jessica Alba je od přírody tmavý typ s čokoládově hnědými vlasy a tmavýma pronikavýma očima. Možná vás tedy ani nenapadlo, že její pokožka není od přírody snědá. K bronzové barvě kůže si herečka v minulosti dopomáhala častými návštěvami solária: „Pamatuji si, že kdysi bylo falešné opálení trend, dělali jsme to všichni. Dnes už bych do solária nikdy nešla“, uvedla v jednom rozhovoru. Dnes už si herečka k opálení pomáhá jinak, používá samoopalovací krémy, které na rozdíl od solária nezpůsobují stárnutí pokožky. Pokud i vy toužíte po opálené kůži do plavek, poslechněte radu Jessicy a vyhněte se soláriím, raději aplikujte stejně jako ona samoopalovací krém. Dá se sehnat v každé drogérii a vyrábí se různé typy krémů podle stupně opálení, kterého chcete dosáhnout.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kaley Cuoco podstoupila plastiku prsou

Hvězda seriálu Teorie velkého třesku má umělé poprsí, přitom byste si toho na první pohled vůbec nevšimli. Herečka totiž zvolila velmi decentní úpravu, prsa si nechala zvětšit o jednu velikost a její implantáty vypadají naprosto přirozeně, jsou k nerozeznání od přírodního poprsí. Herečka si změnu pochvaluje a považuje ji za jednu z nejlepších věcí, co kdy v životě udělala: „I když tolik chcete milovat své vnitřní já...Omlouvám se, ale zároveň chci také vypadat dobře navenek. Neměli byste to dělat pro muže, ani nikoho jiného, ale proto abyste se cítili sebejistě, to je úžasný pocit“, uvedla v jednom rozhovoru.

 

Paris Hilton nosí kontaktní čočky

Paris Hilton zná většina z nás jako modrookou blondýnu. Ve skutečnosti jsou její modré oči pouze součástí její „Barbie image“ a dědička hotelového impéria má ve skutečnosti oči hnědozelené, jak dokládají její fotky z dětství. Paris Hilton nosí modré kontaktní čočky, které jsou schopny původní barvu jejích očí zcela zakrýt. Říká se, že si je nechává vyrábět na míru a cena jednoho páru se má pohybovat kolem 400 dolarů. Pokud byste chtěli barevné kontaktní čočky také vyzkoušet, bude vás to stát podstatně méně, sehnat se dají za cenu okolo 400 Kč.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Harry a Meghan pod palbou kritiky: Za rozhovor u Oprah dostali neuvěřitelnou částku!

Harry a Meghan jsou odříznuti od finanční podpory královské rodiny, a tak všichni upírají zrak na jejich finanční situaci. Médii proběhla zpráva, kolik manželská dvojice dostala za rozhovor u Oprah Winfrey, a částka je to vskutku enormní!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tyto celebrity se setkaly s duchy: Z jejich příběhů mrazí

Paranormální jevy jsou všude kolem nás, a tak nikoho asi nepřekvapí, že zážitky s duchy má i řada celebrit. Nezřídka kdy se stává, že duchové straší přímo na místě natáčení, nebo herce navštěvují v jejich hotelových pokojích. Přinášíme vám tři příběhy celebrit, z kterých nám běhá mráz po zádech.
svetzeny.cz