Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto celebrity se setkaly s duchy: Z jejich příběhů mrazí

Info ikona
Jessica Alba, duch

Paranormální jevy jsou všude kolem nás, a tak nikoho asi nepřekvapí, že zážitky s duchy má i řada celebrit. Nezřídka kdy se stává, že duchové straší přímo na místě natáčení, nebo herce navštěvují v jejich hotelových pokojích. Přinášíme vám tři příběhy celebrit, z kterých nám běhá mráz po zádech.

Lilly Collins navštívily oběti sériového vraha

Tato herečka se s duchy setkala v průběhu přípravy filmu. Jednalo se o snímek Zlo s lidskou tváří, který pojednává o sériovém vrahovi jménem Ted Bundy, který zavraždil nejméně 30 lidí, jejich skutečný počet není znám, ale pravděpodobně je ještě mnohem vyšší. Lilly Collins si ve filmu zahrála jeho nic netušící přítelkyni. Herečka tvrdí, že ji během natáčení v noci navštěvovaly oběti Teda Bundyho a vyjadřovaly jí podporu. Deníku Guardian řekla, co zažívala při probdělých nocích v době natáčení: „Probudila jsem se a mihotaly se přede mnou obrazy, které zachycovaly dozvuky boje. Zjistila jsem, že se to vždy děje kolem třetí hodiny ráno. Říká se, že tehdy je hranice mezi naším světem a světem duchů nejtenčí a oni nás tak mohou navštívit. Necítila jsem strach, ale podporu. Oběti mi říkaly, že jsou zde, aby mě podpořily, že děkují za to, že někdo bude jejich příběh vyprávět.“ Za pravdu by jí jistě dali i záhadologové, kteří třetí hodinu ranní nazývají časem zbloudilých duší, v tuto hodinu se odehraje řada paranormálních jevů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sharon Stone se rozpovídala ve své nové knize a popsala drsnou realitu Hollywoodu: Facky i nucený sex!

svetzeny.cz

Helena Bonham Carter prosila ducha o svolení

Helena Bonham Carter se s duchem rozhodla setkat plánovaně a dobrovolně. Byla jí totiž nabídnuta role princezny Margaret v třetí řadě seriálu Koruna a herečka se odhodlala k něčemu nečekanému – rozhodla se vyvolat ducha princezny Margaret a žádat jej o svolení, aby ji mohla v seriálu hrát! Dle svých slov chtěla dosáhnout ujištění a požehnání od ducha princezny. Seance byla úspěšná a duch Margaret za herečkou přišel. Herečka prozradila, že souhlas získala: „Zjevně byla ráda, že jsem to já. Řekla mi, že jsem lepší než ta druhá herečka. Myslím, že skutečně promluvil duch Margaret, protože byla známá tím, že umí lidem polichotit.“ Dokonce jí prý duch dal rady, jak být co nejvíce autentická, duch princezny Margaret prý měl pravit: „Správně držte cigaretu. Kouřila jsem zvláštním způsobem, vždy jsem uchopila cigaretový držák jako by to byla zbraň.“ Kouření bylo velkou vášní princezny Margaret, zvládla vykouřit i 60 cigaret denně a následkem toho ji musela být odstraněna část plíce, není se tedy co divit, že její duch toto zmínil.

Info ikona
The Crown

 

Jessicu Albu poznamenal zážitek z dětství

Herečka Jessica Alba vyrůstala s rodiči ve starém domě, kde podle ní určitě muselo strašit. Jinak si totiž svůj hrůzostrašný zážitek z dětství nedokáže vysvětlit. O své zkušenosti se rozpovídala v rozhovoru pro Sydney Morning Herald: „Nemám tušení, co to mohlo být. Probudila jsem se, cítila jsem tlak a nemohla jsem se pohnout. Nemohla jsem vstát, nemohla jsem křičet, nemohla jsem ani mluvit, zkrátka vůbec nic. A v ten moment ze mě něco strhlo pokrývku, stále jsem však nemohla vstát. Nakonec se mi to podařilo a s křikem jsem běžela do ložnice k rodičům. Těžko se mi to popisuje, ale v tom domě něco bylo, jen nevím co.“ Její rodiče se na základě toho rozhodli celý dům nechat požehnat a vykouřit šalvějí, aby duchy zahnali. A o tom, že herečku duchové snad i pronásledují, svědčí fotka z jejího Instagramu, kde je v zrcadle vidět mlhavá postava. „Nevím, co to je. Podivné“, napsala k fotce Jessica.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Podivné chování celebrit: Kdo otevírá dveře lokty a komu plavou ve vaně pijavice?

svetzeny.cz

Slavné matky a dcery: Goldie Hawn a Kate Hudson: Zdědily šestý smysl, který nahání hrůzu

svetzeny.cz