Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné matky a dcery: Goldie Hawn a Kate Hudson: Zdědily šestý smysl, který nahání hrůzu

Info ikona
Goldie Hawn a Kate Hudson

Jaká matka, taková dcera. Toto rčení jednoznačně platí pro dvě slavné hollywoodské herečky, Goldie Hawn a Kate Hudson. Nejen, že jsou si vzhledově podobné, ale rovněž si obě vybraly stejnou profesní dráhu. A ještě něco je spojuje, obě mají šestý smysl, který jim umožňuje vidět duchy!

Ve šlépějích maminky

Goldie Hawn se svou dcerou mají spoustu společného. Vybraly si obě stejnou životní kariéru, pracují jako herečky. Goldie Hawn se proslavila hlavně svými nezapomenutelnými rolemi v komediích. První úspěchy slavila již v 60. letech. Za ztvárnění svobodomyslné přítelkyně zubaře ve filmu Kaktusový svět obdržela Zlatý Glóbus. A její dcera se rozhodla jít v jejích šlépějích. Kate Hudson ani nepotřebovala žádnou protekci od rodičů, aby mohla hrát v hollywoodských filmech. Režiséři si ji hned zamilovali pro její milou povahu, nadšení, talent a úsměv na tváři.

Prorazit se jí podařilo díky hlavní roli v hudebním dramatu Na pokraji slávy. Poté ji režiséři začali stejně jako její matku obsazovat do komediálních rolí, nejznámější je asi její komedie Jak ztratit kluka v 10 dnech. Kate Hudson však v současné době svou kariéru herečky odložila na vedlejší kolej, jelikož se jí podařilo rozjet úspěšný byznys se sportovním oblečením. Jedno je jisté, na filmovém plátně ji dohromady s maminkou neuvidíte. Goldie Hawn se nechala slyšet, že si myslí, že by diváci měli příliš vysoká očekávání, což by je obě příliš stresovalo a nepodaly by s dcerou dobrý výkon.

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

svetzeny.cz

Mají dar vidět duchy

V roce 2014 se herečky v interview svěřili se zajímavou věcí: obě prý mají šestý smysl, který jim umožňuje vidět duchy! Že by to bylo rodinné dědictví? Kate o schopnosti, kterou sdílí se svou maminkou, řekla moderátorovi Alanu Carrovi: „Není to opravdové vidění, spíše cítíte blízkost ducha. Pátou energii, já v energie věřím. Věřím i v to, že náš mozek tento pocit umí vizualizovat.“ Kate má i tip pro ty, kteří duchy také vídají. Namísto strachu při takovém zjevení máte k duchovi promluvit, říct mu v jaké době se ocitl a požádat ho, aby odešel, protože sem nepatří. Kate má pro strach z duchů pochopení, protože sama občas prý vídá duchy, kteří nemají tvář a chápe, že to může lidi vystrašit.

Se svou zkušeností s duchy se podělila i Goldie Hawn v interview Rove and Sam: „Věřím v duchy, protože s nimi mám osobní zkušenost. Pokud se v tom nevyznáte, takový zážitek může být strašidelný.“ V rozhovoru se svěřila i se svou děsivou zkušeností s duchy. Jednou, když zamykala dveře svého domu, zjistila, že ji sleduje cizí žena. Když se však tím směrem podívala za okamžik podruhé, zjistila, že je žena pryč. Goldie si však uvědomila, že v domě nezavřela okna a musela se vrátit. Celou dobu měla pocit, že ji něco sleduje. Když po čase mluvila s bývalým majitelem objektu, dozvěděla se, že i on tam ducha vídal a v domě se děly nevysvětlitelné věci. Herečka nakonec vypátrala, že by se mohlo jednat o původní majitelku domu, která zde žila před dávnou dobou. To však není jediný duch, kterého kdy viděla, prý jí duchové následují i do dalších míst, kde pobývá. Bude jistě zajímavé sledovat, zda tento dar podědí i její vnučka, Rani Rose, které jsou nyní tři roky.

Čtyři arogantní celebrity, do kterých byste to vůbec neřekli!

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

svetzeny.cz