Přejít k hlavnímu obsahu

Čtyři arogantní celebrity, do kterých byste to vůbec neřekli!

Celebrity jsou na červeném koberci samý úsměv. Snadno si tak získají sympatie fanoušků, kteří věří, že takto milé a příjemné jsou i v reálném životě. Mnohdy ale přichází rozčarování, když se personál nebo fanoušci svěří se svými zážitky se slavnými osobnostmi. V tomto článku vám představíme 4 arogantní celebrity, do kterých byste to neřekli.

Gwyneth Paltrow

Pomyslnou královnou arogance mezi všemi se stává Gwyneth Paltrow. Do sympaticky vypadající plavovlásky byste rozhodně neřekli, jak povýšená a nepříjemná umí být. V rozhovorech se neváhá pochválit: „Jsem opravdu velmi dobrá ve své práci a lidé, kteří jsou zajímaví a dobří, to vědí, jen na těch mi záleží“, uvedla v jednom rozhovoru. Herečka se pravidelně nad ostatní lidi povyšuje v rozhovorech i svých tweetech. Často se vysmívá lidem, kteří mají hluboko do kapsy. Čím ale většinu lidí nadzvedla ze židle, byl její nemístný výrok směřující k pracujícím matkám: „Myslím, že mít běžnou práci a zároveň být matkou může být někdy výzva, ale zdaleka to není tak náročné jako moje účast na natáčení".

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lindsey Lohan

To, že Lindsay Lohan není žádný andílek, se provalilo už dávno v souvislosti s jejím skandálem z roku 2007, kdy opakovaně řídila pod vlivem alkoholu a drog a následně ještě kradla v obchodě. Lindsay Lohan je však také velmi nechvalně známá pro své otřesné chování k personálu. Scénu ztropila například v hotelu Fontainbleu, když jí při vjezdu překážel kužel. Hystericky tehdy na zaměstnance hotelu řvala z auta, ať jej okamžitě přesunou, aby mohla projet a neváhala zdůrazňovat, kdo je. Problémy s ní měli i zaměstnanci léčebny, kdy je absolutně nerespektovala a neustále porušovala jejich předepsaná pravidla, například se vyplížila ven a šla popíjet.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

5 celebrit, které navzdory tomu, že je celý svět miluje, zůstaly samy

Jsou krásní, bohatí a úspěšní, přesto zůstávají single. Každý z nich má pro to svůj důvod, někoho neláká rodinné štěstí, jiný má problém najít vhodnou partnerku a někomu zkrátka štěstí nepřálo. Pojďme se podívat na osudy 5 hollywoodských celebrit, které navzdory tomu, že je celý svět miluje, zůstaly samy.
svetzeny.cz

Catherine Zeta-Jones

Ačkoliv Catherine Zeta-Jones je především známá jen díky svému manželovi, Michaelu Douglasovi a filmu Zoro: Tajemná tvář, je její sebevědomí velmi vysoké. Herečka má pocit, že jí každý musí závidět. Když na skutečnost, že je známá především díky svému manželovi, narážel jeden reportér, herečka vyletěla jako čertík z krabičky, odvětila: „Tak to je mi velmi líto, že jsem bohatá, vdaná za filmovou hvězdu a taky se omlouvám, že ještě k tomu nevypadám vůbec špatně.“ Na veřejnost také špatně zapůsobily její povýšené výroky o tom, jak pro ni milion dolarů nejsou žádné peníze a její neustálé řečnění o tom, jak je skupování domů její velkou sběratelskou vášní. Herečce očividně chybí pokora a je také pěkně rozmazlená. Například prozradila, že si boty kupuje dvakrát, kdyby zapomněla, kam položila pár, který si ten den chce obout.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jennifer Lopez

S Jennifer Lopez byste pracovat nechtěli. Údajně se chová jako namyšlená diva, které patří svět a je velmi nepříjemná a arogantní na své kolegy. Když byla porotkyní v show American Idol, dokonce prý odmítala s některými členy týmu i promluvit! Týkalo se to hlavně personálu cateringu, který údajně zcela ignorovala. O tom, že na tom něco bude, svědčí i fakt, že když výjimečně letěla bežným letem a letuška se jí ptala, co si dá k pití, jen pokývla na svého asistenta a ten objednávku vyřídil za ní. Očividně Jennifer běžní lidé nestojí ani za to, aby na ně promluvila. Pěkně se prý také nechová ani ke svým fanouškům. Když se s nimi měla setkat na jedné z akcí, údajně měla prohlásit: „Mám maximálně pět minut a už teď je mi tady pěkně chladno!“ Následně její asistent skutečně zapnul stopky. Fanoušci byli ze zážitku rozčarovaní, protože takto Jennifer Lopez neznají.

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

Láska mezi nimi vzplanula jako oheň, když se potkali na promítání filmu. Po pár měsících se vzali v Las Vegas a rázem se stali jedním z nejslavnějších hollywoodských párů všech dob. Jejich šťastné manželství trvalo krásných 11 let. Co jim však rodinnou idylku překazilo? Pojďme spolu zavzpomínat na tuto slavnou dvojici.
svetzeny.cz

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

Začátek jejich vztahu byl jako z filmu, po zjištění, že jsou jim jejich tehdejší partneři nevěrní, se rozhodli potkat a vznikla z toho velká láska. Následovala svatba a narození dcery, vše se zdálo být idylické. Za zavřenými dveřmi ale probíhaly hádky a pár si musel zodpovědět otázku, zda nedokáží žít bez sebe nebo spolu.
svetzeny.cz