Přejít k hlavnímu obsahu

5 celebrit, které navzdory tomu, že je celý svět miluje, zůstaly samy

Info ikona
Celebrity

Jsou krásní, bohatí a úspěšní, přesto zůstávají single. Každý z nich má pro to svůj důvod, někoho neláká rodinné štěstí, jiný má problém najít vhodnou partnerku a někomu zkrátka štěstí nepřálo. Pojďme se podívat na osudy 5 hollywoodských celebrit, které navzdory tomu, že je celý svět miluje, zůstaly samy.

Brad Pitt

Když se v rce 2016 Brad Pitt rozváděl s Angelinou Jolie, nikdo nečekal, že by zůstal dlouho single. O pět let později však po jeho boku stále není žádná žena. Nedávno Brad Pitt dokonce vtipkoval, že na předávání Zlatých glóbů ho asi bude muset doprovodit maminka. Bulvární tisk ho za tu dobu spojoval s řadou žen. Spárovat se ho pokusil například se slavnými herečkami: Kate Hudson, Charlize Theron nebo Siennou Miller. Brad Pitt vše ale popřel v interview z roku 2019: „Už ani nevím, s kolika ženami jsem dle nich měl randit za poslední dva nebo tři roky, ale nic z toho není pravda,“ uvedl slavný herec. Od rozchodu se herec soustředí hlavně na svou kariéru a nejradši tráví čas se svými dětmi.

Info ikona
Brad Pitt

 

Charlize Theron

Charlize Theron se nedávno v show Drew Barrymore svěřila, že jí vyhovuje být sama. Na rande nebyla už dlouhých 5 let! V současné době je šťastná jako svobodná matka a věnuje se hlavně svým dvěma dcerám. Přesto se ji neustále snaží přátelé s někým seznámit, což považuje Charlize za otravné. V červenci pak v dalším rozhovoru uvedla, že se sama necítí hlavně díky tomu, že se stará o své dvě dcery a to ji plně naplňuje. Dále prozradila, že se nikdy nechtěla vdát, že svatba pro ni není vůbec v životě důležitá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jennifer Aniston

Hvězda seriálu Přátelé je také šťastně single. V letech 2000 – 2005 byla vdaná za Brada Pitta, jejich manželství však rozdělila Bradova nevěra a zamilování se do Angeliny Jolie. Poté byla herečka dlouho nezadaná. V roce 2015 se znovu provdala, ale manželství s Justinem Therouxem také skončilo krachem. Herečka je dle svých slov naprosto spokojená se současným stavem a žije život dle svých představ. Stejně jako její herecká kolegyně, Charlize Theron, nesnáší, když se jí přátelé snaží někoho „dohodit“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Drew Barrymore

Ve své vydané monografii se herečka svěřuje s tím, jak opovržlivě je dle jejího názoru nahlíženo na nezadané. Připadá si, že to lidé vnímají jako nějakou nemoc, kterou je třeba překonat. Dle ní je důležité, aby člověk byl v první řadě šťastný sám se sebou. Drew Barrymore byla za svůj život vdaná již třikrát a ani jedno manželství nevyšlo. Herečka už dlouhých šest let nebyla na žádné schůzce, tedy od doby, kdy se rozvedla s Willem Kopelmanem. Bolestivý rozvod ji prý velmi poznamenal a Drew si není jistá, zda bude ještě někdy schopná dalšího vztahu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Tom Cruise

Od rozvodu Toma Cruise a Katie Holmes letos uplyne 9 let. Dalo by se očekávat, že si za tu dobu Tom Cruise jako úspěšný bohatý hollywoodský herec najde jinou partnerku, ale není tomu tak, Tom Cruise je stále single. Jelikož se herec příliš nechce bavit o svém soukromém životě s médii, lze pouze spekulovat, proč tomu tak je. Nejčastěji píší média o tom, že překážkou může být Cruisova silná víra v scientologickou církev, což může řadu žen odradit. V současné době se v bulváru objevují informace, že by měl údajně randit s herečkou Hayley Atwell, se kterou se prý měl sblížit na natáčení filmu Mission Impossible 7, ale ani jeden z herců se k těmto spekulacím oficiálně nevyjádřil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu