Přejít k hlavnímu obsahu

Podivné chování celebrit: Kdo otevírá dveře lokty a komu plavou ve vaně pijavice?

Info ikona
Cruise_Diaz

Všichni určitě děláme věci, které by ostatním mohly připadat tak trochu zvláštní. I celebrity jsou jen lidé a mají své divné zvyky. Některé jsou však opravdu bizarní. V dnešním článku se dozvíte o nejpodivnějším chování hollywoodských celebrit.

Cameron Diaz se štítí klik

Herečka trpí obsedantně kompulzivní poruchou, která jí značně komplikuje život. Tato psychická nemoc spočívá v tom, že člověk má vtíravé myšlenky (obsese), které ho nutí do mnohdy nesmyslných opakujících se činností (kompulze). U Cameron Diaz se to projevuje strachem z klik, které vnímá jako semeniště virů a bakterií. Proto si namísto rukou otevírá lokty. Rovněž si neustále umývá ruce a pořád uklízí.

Brad Pitt nedbá na hygienu

Hollywoodský herec má zvláštní hygienické návyky. Přiznal se, že jako otec šesti dětí nemá často ani čas dát si sprchu. A když už, tak nepoužívá mýdlo ani sprchový gel, protože věří, že tyto věci jsou toxické. Pokud vám ani to nepřijde divné, tak je tu ještě jedna věc. Brad Pitt namísto používání deodorantu utírá své podpaží dětskými vlhčenými ubrousky! A to od té doby, kdy natáčel Hanebné parchanty a zápach jeho potu vadil kolegům. Jeden z nich mu je tehdy dal, aby natáčení s Bradem mohli vůbec dotáhnout do konce.

Budoucí supermodelky: Krásu zdědily po svých slavných matkách

svetzeny.cz

Tom Cruise si mladistvý vzhled udržuje ptačím trusem

Tom Cruise jako by nestárnul, chcete znát tajemství jeho svěžího vzhledu? Je to ptačí trus! Konkrétně se jedná o směs trusu slavíka, rýžových otrub a vody, tento koktejl si herec nechává pravidelně aplikovat na svůj obličej. Tato metoda pochází z Japonska, kde si ji už kdysi oblíbily místní gejši. Tom Cruise trik prý odkoukal od svého kamaráda. O tom, že tato procedura má něco do sebe je přesvědčená i newyorská kosmetička Shizuka Bernstein: „Slavičí trus působí jako exfoliant, který z pleti odstraní nečistoty a dodá jí lesk“, uvedla.

 

Demi Moore se koupe s pijavicemi

Demi Moore si pravidelně dopřává koupel ve vaně s pijavicemi. Tvrdí, že si tím pomáhá udržet mladistvý vzhled. Se svým tipem pro krásu se svěřila v show Davida Lettermana, kde uvedla, že na tento nápad přišla během pobytu v Rakousku, kde si mohla vyzkoušet léčivou terapii za pomoci pijavic. Pro herečku je to forma detoxu: „Detoxikuje vám to krev. Mají v sobě trochu enzymu, který se do vás dostane jejich kousnutím, pak trochu krvácíte, ale je to dobré pro zdraví“, uvedla herečka.

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

svetzeny.cz

Sandra Bullock si maže obličej krémem na hemeroidy

Herečka si jistě může dovolit tu nejlepší kosmetickou péči, ona však namísto očního krému používá krém proti hemeroidům! A očividně to funguje, protože se pravidelně umisťuje mezi nejkrásnějšími ženami světa v různých magazínech. Herečka si pochvaluje, že jí tato procedura pomohla s bojem proti vráskám v očním okolí.

 

Simon Cowell leze na stromy

Simona Cowella si většina z nás vybaví jako nekompromisního, věčně zamračeného porotce z populární talentové soutěže. Tato celebrita má však velmi zvláštní rituál, Simon leze každý den na stromy. Simon Cowell vysvětlil, že ve svém nabytém rozvrhu je to jeho jediná chvíle, kdy je sám sebou ve spojení s přírodou. A za pravdu mu dávvají i psychologové, lezení na stromy prý snižuje míru stresu a pobyt na čerstvém vzduchu v přírodě je dle nich ideální relaxace.

Hvězda seriálu Přátelé, Courteney Cox, se ukázala nenalíčená. Líbí se vám?

svetzeny.cz

Slavné matky a dcery: Goldie Hawn a Kate Hudson: Zdědily šestý smysl, který nahání hrůzu

svetzeny.cz