Přejít k hlavnímu obsahu

Budoucí supermodelky: Krásu zdědily po svých slavných matkách

Osmdesátá léta byla zlatou érou supermodelek. Pokud se podíváme na nastupující generaci slavných modelek, zjistíme, že řada z nich jsou dcery bývalých topmodelek z 80. a 90. let. Často je jejich vzájemná podoba až neuvěřitelná, tyto budoucí supermodelky jednoznačně zdědily krásu po svých slavných maminkách.

 

Lila Grace Moss Hack

Lila Grace Moss Hack je dcerou slavné modelky Kate Moss, která se proslavila jako tvář kosmetických značek a zazářila na přehlídkových molech těch nejznámějších návrhářů. Lila Grace jde v matčiných šlépějích a již se objevila na přehlídkách značek jako jsou Chanel, Marc Jacobs či Miu Miu. Po boku své matky se prošla i na prestižní přehlídce v rámci pařížského Fashion Weeku. Momentálně má smlouvu se stejnou agenturou jako její matka a uvidíme, zda se jí podaří dosáhnout i stejného úspěchu v módní branži. Kate Moss je šťastná, že se dcera vydala v jejích stopách, ale určitě ji do kariéry modelky netlačí, nechala se slyšet, že je připravená dceru podpořit ve všem, co chce dělat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lily-Rose Depp

Tato vycházející hvězda modelingu má hned dva slavné pohledné rodiče – zpěvačku Vanessu Paradis a hollywoodského herce Johnnyho Deppa. Její matka se ještě před úspěšnou pěveckou kariérou věnovala modelingu, dokonce se objevila na titulní straně Vogue a stala se ambasadorkou značky Chanel. I Johnny Depp měl možnost vyzkoušet si roli modela, stejně jako jeho expartnerka reprezentoval na přehlídkových molech značku Chanel. A ani Lily-Rose Depp si nenechala ujít příležitost stát se modelkou této značky. „Chanel byl vždycky součástí mého života. Moje máma s nimi pracovala od svých osmnácti a já s ní chodila do butiku od malička. Mám dokonce fotky v plenkách a Chanel lodičkách“, uvedla modelka v jednom rozhovoru. Rovněž se Lily-Rose věnuje i herectví, první roli získala v roce 2014, kdy se objevila v hororu Mroží muž, kde si zahrála po boku svého otce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kaia Jordan Gerber

Kaia Jordan Gerber je dcerou supermodelky Cindy Crawford, která je dodnes považována za jednu z nejúspěšnějších a nejkrásnějších modelek světa. Cindy Crawford během své kariéry předváděla oblečení nejluxusnějších značek, stala se tváří mnoha marketingových kampaní a získala slávu, o které se jiným ani nesní. Je součástí tzv. Velké pětky supermodelek z přelomu 80. a 90. let, kam patří Linda Evangelista, Naomi Campbell, Claudia Schiffer a Christy Turlington. Její dcera Kaia svou první zakázku získala už v 10 letech. Není se co divit, vypadá jako dvojče svojí maminky, Kaia jasně zdědila geny po své matce. Nyní je Kaie 19 let a už má za sebou přehlídky pro známé luxusní značky oblečení a vítězství modelky roku 2018 v rámci British Fashion Awards.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Bella a Gigi Hadid

Nastupující supermodelky Bella a Gigi Hadid jsou neuvěřitelně podobné své slavné matce, Yolandě Hadid. Ta se proslavila hlavně seriálovými rolemi a jako modelka. Její dcery jsou však dnes mnohem známější než ona. Gigi Hadid v roce 2013 podepsala prestižní smlouvu s agenturou IMG Models, což je sen mnoha modelek. Proslavilo ji hlavně předvádění spodního prádla pro ikonickou značku Victoria´s Secret. Dnes je tváří kampaní oděvních i kosmetických značek a na Instagramu ji sledují miliony lidí. Ani její sestra Bella nezůstává pozadu. Podařilo se jí získat cenu za modelku roku od serveru Model.com a je rovněž tváří luxusních kosmetických a oděvních značek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Seznamte se s pejsky Jennifer Aniston, Matthewa Perryho a spol

Seriál Přátelé je hit od 90. let. Kromě krásného přátelství je spojuje ještě jedna věc - láska k psům. Courteney Cox, Jennifer Aniston a Matthew Perry plní své sociální sítě fotkami svým čtyřnohých miláčků.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Přátelé, Courteney Cox, se ukázala nenalíčená. Líbí se vám?

Seriál Přátele je oblíbený po celém světě a jeho obliba i po letech stále stoupá. Hvězdy tohoto seriálu mají miliony fanoušků po celém světě a jejich osudové role jim nikdo neodpáře. Poznali byste Monicu Gellerovou, kdyby šla na ulici proti vám?
svetzeny.cz