Přejít k hlavnímu obsahu

Pes je nejlepší přítel člověka! Seznamte se s pejsky Jennifer Aniston, Matthewa Perryho a spol

Info ikona
Přátelé

Seriál Přátelé je hit od 90. let. Kromě krásného přátelství je spojuje ještě jedna věc - láska k psům. Courteney Cox, Jennifer Aniston a Matthew Perry plní své sociální sítě fotkami svým čtyřnohých miláčků.

Zatímco Lisa Kudrow a David Schwimmer sami psy nevlastní, zbytek party ze seriálu Přátelé jsou přímo milovníky! 

Courteney Cox

Courteney Cox je oddaná psí máma pejsků jménem Bear a Lili. V roce 2009 měla herečka strach, když její štěňátka utekla ze svého psího domku a těsně se vyhnula silnici s rušným provozem. 

 

Dvojice pejsků jsou společenská plemena kavalír King Charles španěl a herečka je miluje natolik, že jim nechala připravit dokonce dort na Valentýna. 

 

Jennifer Aniston

Hvězda seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, je rovněž milovnice psů. Doma má knírače Clyda a pitbulla Sophie, které sdílí s bývalým manželem Justinem Therouxem. Bývalý pár měl ještě jednoho pejska, Dolly Parton, která v roce 2019 zemřela. 

 

Během pandemie přivítala Jennifer nové štěně jménem Lord Chesterfield - je roztomilý, že? Aniston prozradila, že okamžitě ukradl její srdce! 

Matthew Perry

Matthew Perry nedávno přivítal nového člena rodiny a adoptoval si stěně se svou snoubenkou Molly Hurwitzovou. Společnou fotku vtipně okomentoval slovy: "To jsem já a Alfred Doodle Perry. Kdo je roztomilejší?" Alfred má dokonce svůj vlastní Instagramový účet a již má téměř 100 tisíc sledujících. 

V roce 2014 Perry v rozhovoru prozradil, že zachránil psa jménem Kopi, ale od té doby o něm nesdílel téměř žádnou informaci. 

Matt LeBlanc

Není známo, zda má Matt v současné době psa, ale během během jedné talkshow dostal štěně čivavy! Ano, čtete správně. Dříve prozradil, že jako malý měl čivavu, když vyrůstal, a tak se moderátor talkshow rozhodl obdarovat Matta, když slavil 35. narozeniny v roce 2010. Podívejte se na video, které vás pohladí po duši!

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

Královna Alžběta II. prolomila hradby mlčení. Co vzkazuje Harrymu a Meghan?

svetzeny.cz