Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Přátelé, Courteney Cox, se ukázala nenalíčená. Líbí se vám?

Info ikona
Courteney Cox

Seriál Přátele je oblíbený po celém světě a jeho obliba i po letech stále stoupá. Hvězdy tohoto seriálu mají miliony fanoušků po celém světě a jejich osudové role jim nikdo neodpáře. Poznali byste Monicu Gellerovou, kdyby šla na ulici proti vám?

Pokud si prohlédnete její fotografie, zjistíte, že ve srovnání se současností je snadno vidět, že prošla celou řadou různých proměn. Cox byla kdysi velkým fanouškem výplní, nyní ovšem říká, že nechala všechny rozpustit, aby byla opět podobná svému pravému já. „Musela jsem si přiznat, že čas nejde zastavit a uvědomit si, že výplně nejsou můj přítel,“ přiznala Courteney poprvé v roce 2017. „Nechala jsem si rozpustit všechny výplně. Jsem teď přirozená, jak jen nejvíc mohu být. Cítím se lépe, protože vypadám jako já. Myslím, že teď vypadám jako osoba, kterou jsem byla,“ přiznává otevřeně Cox.

Info ikona
Courteney Cox

Hvězda Přátel mluví o tom, že se postupně stala závislou na operacích a nechala si radit od špatných lidí. „No, nakonec se stalo, že jsem šla k lékaři a ten mi řekl, že vypadám skvěle, ale pomohla by mi malá injekce sem nebo výplň tam. Odmítla jsem, ale začala jsme o sobě přemýšlet a pochybovat. Pak někoho potkáte a ten vám vypráví o jiném skvělém doktorovi, který zákroky dělá a vy přitom budete vypadat přirozeně. Začnete mít pocit, že to prostě musíte udělat.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pro Courteney bylo důležité přijmou fakt, že stárne.

„Věci se změní. Všechno klesá. Snažila jsem se, aby se to nedělo, ale díky tomu jsem vypadala falešně,“ řekla a jedním dechem dodává: „Lékaři přicházeli pořád s novými a novými věcmi – je šílené, kolik nových strojů je venku.“

Americký lékař říká, že touha Courteney vypadat přirozeněji je součástí obrovského trendu, který nyní válcuje celý svět. Už nefrčí viditelné úpravy ani líčení, ale „přirozená“ krása.

Královna Alžběta II. prolomila hradby mlčení. Co vzkazuje Harrymu a Meghan?

Královna Alžběta II. prolomila hradby mlčení a po čtyřiceti hodinách se vyjádřila k emocemi nabitému rozhovoru, který poskytla Meghan a Harry. Rozhovor sledoval doslova celý svět a mediální smršť na sebe nenechala dlouho čekat. Jak se k výrokům a nařčením postavila královna?
svetzeny.cz

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

Vždycky nás zajímalo, jak žije jedna z nejslavnějších hereček Hollywoodu, Jennifer Aniston. Svoje soukromí si střeží, nicméně díky Instagramu, můžeme nahlédnout do jejího soukromí, kde nechybí luxus, ale především styl.
svetzeny.cz