Přejít k hlavnímu obsahu

Nová epizoda seriálu Přátelé natočena! Známe podrobnosti, které musíte vědět

Info ikona
Přátelé

Po letech zvěstí a očekávání se sny stávají realitou a seriál Přátelé hlásí své pokračování. Ovšem nic není, jak se zdá. Pojďte si společně se Světem ženy odtajnit ty nejdůležitější informace ohledně tohoto ikonického seriálu.

Seriál Přátelé se dočkal svého “pokračování“. Informovali jsme naše čtenáře, že se chystá natáčení tohoto fenoménu devadesátých let. Nikdo nevěděl kdy, kde ani co v dílech bude. Pojďme si všechno postupně prozradit.

Pokračování mělo původně vzniknout na počest 25. výročí ikonického sitcomu. Ovšem cesta byla trnitá, protože svět zábavy byl kvůli pandemii doslova zastaven. Nyní ovšem už víme, že natáčení, které trvalo pouze tři dny, je u konce.

Pouze jeden díl

To je asi nejdůležitější informace. Díl bude sice delší, ale pouze jeden. Zdroje informovaly, že natáčení proběhlo v týdnu od 5. dubna v Los Angeles. Ovšem datum oficiální premiéry zatím není známo.

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

Všechny hvězdy se vracejí

Jennifer Aniston jako Rachel, Courtney Cox alá Monica, Lisa Kudrow jako Phoebe, Matt LeBlanc v roli Joeyho, Matthew Perry jako Chandler a nakonec David Schwimmer jako Ross – všichni původní herci se sešli znovu, aby potěšili svoje fanoušky po celém světě. Všech šest hvězd bude rovněž i výkonnými producenty.

Není žádným tajemstvím, že herci seriálu Přátelé nejsou pouze kolegové, ale především praví kamarádi. Jakmile bylo oficiálně potvrzeno natáčení, všichni na Instagramu sdíleli stejnou fotografii, navzájem se označili a popisek byl: „Děje se to“.

Nejedná se o pokračování seriálu

To je zpráva, která zasáhne každého fanouška. Hlavní herci se znovu sejdou ve speciální epizodě a budou představovat sami sebe – sdílet s fanoušky záběry ze zákulisí. Nebudou tedy zobrazovat své původní postavy ani jejich životní příběh.

HBO Max ve svém prohlášení vysvětlil: „A konečně, abychom se vyhnuli nedorozuměním ohledně toho, o co jde, chceme objasnit, že se nejedná o novou originální epizodu seriálu. Účinkující se objeví jako oni sami, ne jako jejich milované postavy.“

Herci vydělají miliony

Zdroje pro The Hollywood Reporter sdělily , že hvězdy vyjednaly své platy společně a za speciální setkání budou vyplaceny od 2,5 do 3 milionů dolarů. To je mnohem více než sazby 1 milion dolarů za epizodu, které měli, když ještě běžel seriál Přátele.

Natáčení s diváky

Všechny podklady jsou natočeny a připraveny. Teď se čeká až se bude moci udělat živé natáčení s diváky. Vstupenky můžete získat i vy. Aukce je součástí soutěže All In Challenge, díky nimž získávají celebrity finanční prostředky pro charitativní organizace. Datum natáčení zatím není známo.

Princ Harry dorazil do Velké Británie. Co prozradil jeho otec?

svetzeny.cz