Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by to slušelo Jennifer Aniston s dítětem? Podívejte se na fotku, která vás rozněžní

Placeholder image

Jako jedna z mála hereček se jednoduše rozhodla nemít děti. Mnoho lidí ji kritizuje a životem ji provázeli stovky bulvárních článků o tom, že je těhotná, že má bříško nebo že už jí tikají biologické hodiny.

Jennifer Aniston nezažila mateřství a navzdory tomu, co říkají ostatní, to nevypadá, že by měla v plánu někdy děti mít. Ačkoli milovaná herečka nemá žádné špatné vztahy k dětem, už kdysi prohlásila, že nepotřebuje ve svém životě děti, aby se cítila „úplná“.

Jsme kompletní s partnerem nebo bez něj, s dítětem nebo bez něj. Musíme sami rozhodnout, co je krásné, pokud jde o naše tělo. Abychom byly úplné, nemusíme se vdávat nebo být matkami. Musíme se sami rozhodnout pro naše „šťastně až do smrti“.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer je nyní v kategorii „svobodná“, ale v evropských médiích nedávno kolovaly zvěsti, že hvězda seriálu Přátelé hledá dítě pro adopci. Jennifer údajně řekla svým přátelům, že je v procesu adopce dítěte. Mluvčí Jennifer Aniston řekl, že „příběh je výmysl“ a sama herečka později vyvrátila spekulace se slovy „není to pravda a nikdy se nic takového nestalo“.

Nelíbí se mi tlak, který na mě lidé vyvíjejí, na ženy - že jsi selhala jako žena, protože jsi nerodila," řekla. „Možná ti z pochvy nevyjde dítě, ale to neznamená, že miluješ... psi, přátelé, děti přátel," komentovala jednou Aniston neustálé dotazy ohledně toho, kdy bude mít dítě.

Dcera Courtney Cox, Coco, oslavila narozeniny a Aniston jí popřála přes Instagram, kde se pochlubila rozkošnou fotkou, kde Coco drží v náručí. Fanoušci se neubránili komentářům, jak by to Jen slušela s dítětem. Co myslíte vy, slušelo by jí to? 

Info ikona
Jennifer Aniston