Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston radí ženám nad 50 let, jak vypadat skvěle: Stačí jednoduchý nápoj s jablečným octem

Přibývající léta umí Jennifer Aniston (54) přijmout s grácií a na nějaké přehnané plastiky, jak je v Hollywoodu zvykem, herečku neužije. Raději si párkrát v týdnu protáhne tělo a především objevila zázračné kouzlo jablečného octa!

Stále vypadá jako trhlá a trochu rozmazlená Rachel z dnes již kultovního seriálu Přátelé. Samozřejmě na obličeji sem tam nějaká ta vráska přibyla, ale jiskra v oku, úsměv a především naprosto výstavní postava dělají z Jennifer jednu z nejkrásnějších hereček. Sama Aniston se nyní ve svém těle cítí lépe než ve dvaceti.

Cvičím podle chuti

Stačí k tomu zdravý životní styl, co nestojí žádné závratné částky, jako je to u jejích kolegyň. „Cvičím různě podle toho, jaký mám den a jak se zrovna cítím. V podstatě je pro mě ideální cvičit alespoň tři nebo čtyři dny v týdnu,“ prozradila Jennifer pro časopis Cosmopolitan s tím, že jako dospívající dívka byla tak trochu kulička, která se cpala hranolkami, tučnými omáčkami a dalšími nezdravými věcmi.

Takhle svůdná Jennifer Aniston ještě nebyla: Pózovala polonahá s prodlouženými vlasy

Je jí 53 let, ale rozhodně to není poznat. Nejnovější focení s Jennifer Aniston dokazuje pravý opak. Kráska se ukázala polonahá s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Podívejte se sami, jak to jedné z nejslavnějších hereček světa sluší.
svetzeny.cz

Kulatá baculka

Tomu se jen těžko věří. Všichni ji už známe jako sympatickou krásku, jejíž účes kopírovaly ženy z celého světa. „Vždycky jsem byla taková trochu kulatá, baculatá a moc jsem se nestarala o to, co se děje v mém těle. Prostě jsem si tak nějak dávala, co jsem chtěla. Ale potom jednou jeden agent zmínil, že jsem trochu kulatá,“ přiznala s úsměvem, že až agentova slova ji přiměla něco se sebou udělat.

Jedna lžíce dělá zázraky

Ovšem samotné cvičení už po padesátce nestačí a je třeba si zvyknout na určité ranní rituály, které budete dodržovat, i kdyby trakaře padaly. „Probudím se, umyju si obličej a použiju různé pleťové vody a lektvary. Vezmu psy ven a nakrmím je. Potom si dám vodu o pokojové teplotě s lžící jablečného octa,” popsala Jennifer své obvyklé ráno. ‚‚To je něco, co jsem začala dělat v posledních několika měsících, a úplně to mění hru,” vyzdvihla účinky octa.

Pro ženy nad 50: Šálek kontryhelového čaje denně dokáže zázraky. Pomáhá s hubnutím nebo ženskými problémy

Kontryhel je už celá staletí považován za bylinku mající blahodárné účinky na lidské zdraví. Zejména se o něm mluví v souvislosti s ženskými zdravotními problémy, například menopauzou. Při kterých dalších obtížích pomáhá?
svetzeny.cz

Kouzelná limonáda

Jablečná bomba je totiž skvělým spalovačem tuku, stimuluje trávení a zabraňuje tzv. vlčímu hladu, kdy máte pocit, že doslova vyluxujete lednici. Ocet můžete vypít, jak radí Jennifer nebo si připravit limonádu. Na léto ideální a ještě uděláte něco pro své zdraví. Pokud ještě stále ladíte formu do plavek, doporučuje se dodržovat ozdravnou kůru 1-6 týdnů.

Info ikona
Limonáda je svěží a zdravá.

Recept na jeden den: 

Suroviny:

300 ml vody

2 sáčky zeleného čaje nebo odpovídající množství sypaného čaje

3 lž. jablečného octa

šťávu z jednoho citronu

1 malý kousek čerstvého zázvoru 2 lž. sladidla dle vlastního výběru 0,7 l perlivé vody

Postup:

Z 300 ml vody a čaje připravte čajový nálev a nechte vychladnout. Všechny přísady kromě perlivé vody dejte do mixéru a dobře promixujte. Zalijte perlivou vodou a pijte postupně během dne, nejlépe hodinu před jídlem. Přísady v limonádě podporují detoxikační efekt jablečného octa. Zelený čaj obsahuje katechiny, které stimulují pálení tuků. Borneol a eukalyptol v zázvoru stejně jako enzymy v citronu podporují trávení.

Právem patří Jennifer k nejkrásnějším herečkám
Zdroj článku