Přejít k hlavnímu obsahu

Den otců: Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého tatínka. Nechybí zde Kotek, Prachař nebo Mareš

Den otců se nezadržitelně blíží a my ho slavíme 18. června. I mezi slavnými osobnostmi najdeme hrdé tatínky, které jednoduše milujeme, ať už pro jejich humor, vzhled , nebo herecký či pěvecký talent. Vy nyní můžete vybrat toho nejkrásnějšího v naší anketě.

Fanoušci se strachují o nejslavnější českou herečku Jiřinu Bohdalovou. Přiznala vážnou nemoc a další ránu osudu

Jiřina Bohdalová letos oslavila 92. narozeniny a vždy ve společnosti hýří dobrou náladou a optimismem. Přiznala bolesti zad, ovšem to nebyly ty nejděsivější momenty. Herečka prodělala vážnou nemoc a nyní se možná bude muset rozloučit se svým milovaným pořadem v televizi.
svetzeny.cz

Všechno nejlepší, tatínku!

Třetí neděle v červnu patří každoročně tatínkům a my vám přinášíme ty největší fešáky českého showbyznysu.

Kdy vznikl Den otců?

Den otců je zvláštním dnem, který slavíme každoročně, abychom vyjádřili naši lásku, úctu a vděčnost všem otcům. Je to den, kdy si připomínáme významnou roli, kterou otcové hrají v našem životě a jaké pozitivní dopady mají na naše rodiny a společnost jako celek.

Slavení Dne otců má dlouhou historii a kořeny sahají až do začátku 20. století. Jeho vznik je připisován Sonora Smart Doddové, mladé ženě z Washingtonu, která chtěla uctít svého otce za jeho obětavost a lásku k rodině. Doddová si uvědomila, že otcové nejsou dostatečně uznáváni a rozhodla se založit kampaň pro vyhlášení Dne otců. V roce 1910 byl v USA oficiálně ustanoven Den otců a postupem času se tento svátek rozšířil i do jiných zemí po celém světě.

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Slavní tatínkové Česka

Oslavujeme samozřejmě všechny tatínky, ale někteří jsou trochu více na očích. České celebrity se rádi pyšní svými dětmi na sociálních sítích a berou je s sebou i na společenské akce. Pomozte nám vybrat toho nejkrásnějšího a pokud tam váš favorit chybí, napište nám do komentářů! 

Vyberte nejkrásnějšího českého tatínka
Zdroj článku