Přejít k hlavnímu obsahu

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?

Mohlo by se vám líbit

Alice Bendová pobavila fotkou z rodinného archivu: Ze slečny s ‚‚dekou na hlavě” se stal český symbol krásy

Všeobecně se ví, že má Alice Bendová (49) velký smysl pro humor a umí si udělat legraci i sama ze sebe. Herečka se nyní pochlubila retro snímkem s ‚‚dekou na hlavě”, na kterém bychom jen těžko hledali vnadnou krásku. Ostatně podívejte se sami, jak to herečce slušelo.
svetzeny.cz

Na Oscara sice Tatiana asi nikdy nedosáhne, ale její chování je srovnatelné s hvězdami Hollywoodu. Herečka má občas až úsměvné požadavky a po natáčení by si celý štáb zasloužil metál za trpělivost.

Všichni jsou póvl

Dyková je oblíbenou herečkou a není se čemu divit. Talentu má na rozdávání a když se objeví v nějakém snímku, je to zárukou kvality. Ovšem za jakou cenu? Podle zákulisních informací se Tatiana chová k asistentkám a lidem, kteří se o ní mají během natáčení starat, jako k póvlu, který ji nesahá ani po kotníky. Jinak tomu není ani v případě propagace snímku, kdy mají být herci k dispozici novinářům a co nejlépe film reprezentovat.

Mohlo by se vám líbit

Nejoblíbenější moderátor Česka, Ondřej Sokol, kápl božskou! Celou dobu tajil dítě, které vychovává s o 21 let mladší partnerkou

To jsou věci! Ondřej Sokol (51) prozradil neuvěřitelnou novinku, o které neměl nikdo nejmenší tušení. Kromě dvou dětí z předchozího manželství vychovává ještě jedno dítko! To ovšem není jeho, ale partnerky Nikoly, která je o 21 let mladší.
svetzeny.cz

Okamžitě to smažte 

Na tiskové konference nebo slavnostní premiéry se sice Dykova dostaví, ale nafrněnost z ní doslova čiší. „Dyková měla být novinářům k dispozici, ale chovala se arogantně a byla nepříjemná. Kdokoliv se na cokoli zeptal, její odpověď byla ne,” popsal zdroj magazínu Sedmička, když měla Tatiana propagovat film Teroristka (2019). ‚‚A když už na žádost produkce oficiálně zapózovala, osobně si zkontrolovala všechny snímky a vše, co se jí nezdálo, musel fotograf okamžitě smazat,“ dodal na adresu herečky, jež ve filmu hrála po boku pravé hvězdy, legendární Ivy Janžurové (82), která si naopak práce štábu a zájmu diváků váží.

Jsem hvězda

Další na seznamu hereček, jež jsou postrach je také na první pohled milá slovenská umělkyně Anna Šišková (62), kterou si diváci zamilovali například v seriálu Letiště. Křehká blondýnka je ale pěkná semetrika. ‚‚Trošku jí narostl hřebínek a vyžaduje veškerou pozornost, protože ona je přece hvězda,” svěřil už dříve zasvěcený zdroj z filmové branže. 

Info ikona
Anna klame tělem.
Mohlo by se vám líbit

Kvíz: „Máš v hlavě místo mozku z piva kostku.“ Znáte nejslavnější české hlášky? Otestujte svoje znalosti

Vstupte do vzrušujícího světa českých filmových hlášek, kde se smích a nostalgie spojují v nezapomenutelných okamžicích. Od kultovních komedií po dojemné snímky, český film nám přinesl skvělé kousky, které se staly součástí naší kultury. Připravte se na zábavnou jízdu plnou citátů a vzpomínek!
svetzeny.cz

Ráda si smlsne

Snadné to není ani s Ivanou Chýlkovou (59). Díky jejím rolím máte pocit, že byste si s ní nejraději pořídili dvojdomek a je to holka do nepohody. Což o to, vtipná je určitě i v soukromém životě, ale jakmile není naladěná na tu správnou notu, dá to všem pořádně najevo. Především na premiérách si občas ráda smlsne na novinářích. To si pak i sebelepší tazatel připadá jako malé dítě a nejraději by se z místnosti vypařil. Ostatně i hereččin partner, herec a moderátor Jan Kraus (69) je postrachem. Své o tom ví například moderátor Honza Dědek (51), jenž měl herce ve svém pořadu. ‚‚Řeknu to takhle, maturita není věc, na kterou bych rád vzpomínal, ale radši bych si zopakoval maturitu než Jana Krause ve své talk show. Je velký profesionál a ten rozhovor vlastně řídil on a ne já,” přiznal Dědek bez mučení. 

Info ikona
Ivana je také pro všechny tak trochu oříšek.

Zkrocení zlé ženy

Svého času předváděla totální aroganci a neúctu také Aňa Geislerová (47). S Dykovou bývaly velmi dobré kamarádky a když se tohle duo sešlo na place, vypadalo to pomalu na třetí světovou. Herečce nebylo nic dost dobré, všichni se jí museli podřizovat a fanoušci byli pod její úroveň. Naštěstí s věkem Aňa zkrotla a dnes je s ní radost točit. Především si uvědomila, že namyšlenost opravdu není na pořadu dne a zcela obrátila. ‚Všem říkám, že cokoli o mně slyšeli, je pravda. Ano, jsem nepříjemná, protivná a arogantní," přiznala Geislerová úpřímně pro časopis Žena a život. ‚‚Ale když chvíli počkáte, pustím vás k sobě a bude to dobrý," dodala s pokorou. Z ‚‚nové Ani” jsou nadšeni také lidé ze štábu. ‚‚Od té doby, co se nekamarádí s Dykovou, je jiný člověk. Je opravdu milá. Dokonce jsem jí řekl svůj názor, že se změnila, a přijala to v pohodě. Řekla, že děkuje a že si toho váží. Je z ní fajn ženská," řekl jeden z filmařů magazínu Sedmička. 

Info ikona
Aňa pochopila, že s arogancí nepochodí.
Herečky, se kterými je těžké pracovat
Zdroj článku