Přejít k hlavnímu obsahu

Oblíbená herečka Táňa Pauhofová poprvé ukázala svoji dceru. Na rodinné fotografii nechybí ani manžel

Info ikona
Táňa Pauhofová

Herečka, kterou znáte z řady českých a slovenských filmů, Táňa Pauhofová (39) se vůbec poprvé pochlubila rodinnou fotografií, kde je její manžel i dcerka. Krásný rodinný portrét si hned získala srdce mnoha fanoušků a všichni se shodují na tom, že jsou „krásná rodinka“.

Po čem muži touží, Šťastný nový rok nebo Bábovky jsou filmy, ze kterým si pohlednou slovenskou herečku Táňu Pauhofovou rozhodně pamatujete. O jejích rolích toho víme mnoho, o soukromí naopak téměř nic. Kráska si svůj privátní život střeží, a tak je i pro fanoušky velkou událostí společná fotografie, kde poprvé ukázala svoji dceru, která má teprve tři měsíce.

Rodinná fotografie dojímá fanoušky

Táňa na nejnovější fotografii pózuje se svým manželem hudebníkem Jonatánem Pastirčákem (30) a dcerou Mílou, jejíž jméno široké veřejnosti prozradil právě Jonatán, nikoli Táňa.

Vojta Kotek poprvé ukázal svého syna: Malý Hubert pózuje na fotografii s pyšnými rodiči

svetzeny.cz

Věkový rozdíl manželů je deset let

Osudová láska Jonatán je o deset let mladší, než populární herečka. Oni to ovšem ve svém vztahu nepociťují a především to ani neřeší. Já to nějak neřeším. Většinou to řeší bulvár nebo média. Ale my dva to ve vztahu vlastně vůbec nemáme jako téma. Je to tak, jak to je, prozradila Táňa.

Od herectví si dává pauzu

Herečka ve svých 39 letech porodila své první dítě, a ačkoli fanouškům prozradila, že přibrala 15 kilo, na fotografii je vidět, že už je zase štíhlá jako proutek. Na plac a natáčení se ovšem rozhodně nechystá. Jestli si myslíte, že bych z porodnice utíkala hned někam na plac, tak až takhle běsná tedy nejsem,“ prozradila herečka se smíchem pro iDnes.cz.

Zdroj článku