Přejít k hlavnímu obsahu

Nesnesitelné celebrity: Jennifer Lopez se personál nesmí podívat do očí, Dustin Hoffman rozdává facky na place. Odhalte, s kým dalším je spolupráce naprosté peklo

Hvězdné manýry se od slavných osobností tak trochu očekávají a vlastně asi nikoho úplně nepřekvapí. Vše má ale svoje hranice, které některé celebrity s chutí překračují. Ať už jde o chování na place, v zákulisí nebo v přítomnosti jejich asistentů či dokonce fanoušků, tyto hvězdy nejsou příliš v oblibě. Kdo v Hollywoodu je známý svým otřesným chováním?

Charlie Sheen ve víru dvacetiletého mejdanu

Herec Charlie Sheen si v osmdesátých a devadesátých letech bezmála dvacet let užíval doslova hvězdný život, kdy šel z jedné role do druhé a svět mu ležel u nohou. Sláva však vlezla hollywoodskému svůdníkovi do hlavy a začal nekonečný mejdan plný alkoholu, drog, prostitutek a výtržností. Charlieho sláva začala pomalu upadat, pak ale přišla hlavní role v sitcomu Dva a půl chlapa a Charlie měl na dalších osm let vystaráno. Tedy do doby, než tvůrci seriálu nechali jeho postavu zemřít, protože s hercem se zkrátka nedalo pracovat. Drogová závislost způsobovala jeho nespolehlivost a nevypočitatelné chování, Charlie navíc nedokázal držet na uzdě své choutky a několikrát byl obviněn ze sexuálního obtěžování kolegyň.

K celkovému obrázku nepomohlo ani to, že byl herec v minulosti obviněn z domácího násilí, když svoji bývalou manželku Brooke Mueller přivázal k posteli, kde ji škrtil a ohrožoval nožem. Nebyla to jeho ojedinělá násilná eskapáda, svoji ex napadl víckrát a několikrát s ní údajně praštil o zem. Zhýralý způsob života a sexuální eskapády si na herci vyžádaly daň nejvyšší – jeho zdraví. Charlie Sheen před několika lety přiznal, že má vir HIV. Pravděpodobně tento fakt, ale i jeho předchozí průšvihy vedly k tomu, že v současnosti dostává jen sem tam malé role, o žádnou větší už nezavadil.

Lásky z archivu: Charlie Sheen a Denise Richards. Manželství plné násilí, alkoholu a tvrdých drog

Vztah mezi Charlie Sheenem a Denise Richards je už řadu let jako na horské dráze. Jednu chvíli spolu vychází a pak se k smrti nenávidí. Přitom to vše začalo tak slibně, Denise Richards věřila, že dokáže zkrotit nenapravitelného hollywoodského sukničkáře. Jenže manželství brzy začalo skřípat. Pojďme zavzpomínat na tento známý hollywoodský pár.
svetzeny.cz

Gwyneth Paltrow v nepřízni asistentů

Blond kráska je zaslouženě uznávanou herečkou, o tom není pochyb. Zazářila v mnoha filmových hitech, jako je například Sedm, Talentovaný pan Ripley, Zamilovaný Shakespeare nebo trilogie Iron Man, její herecký talent je ale zřejmě vykoupen nepřátelskou a nepříjemnou povahou. Štáb i herci z řdy snímků si totiž stěžovali na její chování, které rozhodně nebylo přátelské ani laskavé, jak by se od křehce působící blondýnky mohlo očekávat. Její asistenti si často stěžovali na nesmyslné požadavky, když například ze své soukromé sprchy chtěla odstranit všechny kapky vody, příjemná ale není ani na své herecké kolegy. Své o tom ví například její kolegyně z filmu Iron Man Scarlett Johansson. „Gwyneth se k nikomu nechová přátelsky a má tendenci vyvolávat v lidechpocity trapnosti a nepohodlí. Na Scarlett nebyla vyloženě hrubá, jen s ní nikdy nemluvila. Gwyneth se jí snažila vyhýbat,“ uvedl anonymní zdroj pro www.digitalsp.com.

Jennifer Lopez se personál nesmí podívat do očí

Jennifer Lopez neboli J-Lo je známá především jako zpěvačka, má za sebou ale i celkem pestrou hereckou minulost, především tedy v romantických komediích. Jeden z jejích hlavních požadavků, kterým je proslulá, je poněkud zvláštní. Hvězda totiž vyžaduje, aby ji v její šatně, ať už je kdekoliv, obklopovaly odstíny bílé barvy. Tímto odstínem je doslova posedlá a chce v těchto tónech nejen stěny, ale i povlečení nebo dokonce svíčky. Svým asistentům zakazuje, aby s ní měli oční kontakt a pokud ji požádají o autogram, dostanou okamžitě padáka. Jsou-li ve znamení Panny, nemají ani šanci s divou pracovat, protože nechce mít ve svém okolí nikoho v tomto znamení. Manželka Bena Afflecka navíc odmítá komunikovat s personálem a vyžaduje po svých asistentech, aby mluvili za ni. Na dobrém dojmu jí ubírá i fakt, že není příjemná na své fanoušky a nemá problém je poslat do háje.

Další nahotinka: Jennifer Lopez se vyfotila v rouše Evině na počest své nové značky. Její tělo je dokonalé

Jennifer Lopez představila fanouškům značku JLo Body a svoje 53. narozeniny oslavila nahým focením: "Jsem šťastnější než kdy jindy!"
svetzeny.cz

Dustin Hoffman fackoval Meryl Streep na place

Dustin Hoffman je v Hollywoodu proslulý tím, že s ním je extrémně obtížné pracovat. Herec je perfekcionista, který často trvá na tom, že se každá scéna musí neustále přetáčet. Jeho vrtochy musela trpět také slavná herečka Meryl Streep, která s ním v roce 1979 natáčela kultovní film Kramerová versus Kramer. Ve filmu má Hoffman herečce dát facku, což by se dalo natočit bez újmy, Hoffman se ale s Meryl nepáral a vrazil jí facku doopravdy. Byl první, kdo mi dal na place facku. Dokonce to v tom filmu nechali. Mně to ale přišlo přehnané,” přiznala později herečka. Hoffman měl údajně nemístné poznámky i na její životní lásku Johna Cazaleho, který rok před natáčením zemřel na rakovinu. Spolupráci s ním nemají příliš rádi ani režiséři, kterým Hoffman dělá naschvály, když natáčení nejde podle jeho představ. Jeho špatná pověst pak vyeskalovala několika obviněními žen ze sexuálního obtěžování.

Sharon Stone nechává platit bodyguardy svým šperkům

Herečku Sharon Stone proslavil především kultovní snímek Základní instinkt a známá scéna, v níž v sexy bílých šatech odhalí rozkrok. O Sharon Stone se ví, že má vysoké IQ, číslo 154 je údajně nejvyšší v celém hvězdném Hollywoodu. Univerzitu však herečka dokončila až v roce 2016, a to na podnět Hillary Clinton. Na place je Sharon naprostá profesionálka, má však svoje hvězdné manýry, které její kolegy i štáb vyvádějí z míry. Když se například točil Základní instinkt 2, požadovala blonďatá herečka, aby jí vedení filmu krom vysokého honoráře platilo také vysoké týdenní kapesné, z něhož chtěla vyplácet své chůvy a bodyguardy. S přimhouřenýma očima by se tento požadavek ještě dal pochopit, kdyby v celé situaci nebyla podezřelá jedna drobnost. Sharon totiž nechtěla platit dozor pro svoje děti, ale pro své šperky a šaty!

Krutý osud krásné Sharon Stone: Bojovala o život, ztratila téměř vše

Thriller Základní instinkt, v němž Sharon Stone září vedle Michaela Douglase, si s chutí pouštíme i po téměř 30 letech. Herečka se stala symbolem své doby a měla nakročeno k zářné kariéře. Jenomže osud pro ni měl nachystaný jiný scénář. Dopřál jí několik velkých rolí, manžela i dítě, ale pak ji ve vteřině připravil o vše. Přežila vlastní smrt a pohádkový příběh krásné holky z Pensylvánie skončil.
svetzeny.cz
S těmito celebritami je spolupráce naprosté peklo
Zdroj článku