Přejít k hlavnímu obsahu

Záškolák Rosenheim z Obecné školy průšvihářem i v reálném životě: Marek Endal se zapletl do obchodu s drogami

Info ikona
Marek Endal jako Rosenheim

Propadlík Rosenheim ve filmu Obecná škola pořádně zatápěl učitelům. Jeho představitel Marek Endal (46) se od filmové role sígra bohužel příliš neodlišuje. Zapletl se do obchodu s drogami a skončil ve vazbě!

Herci z legendárního seriálu M*A*S*H*: Plastiky k nepoznání, Parkinsonova choroba a výbuchy agrese

svetzeny.cz

Jednou průšvihář, navždy průšvihář. Vypadá to, že role záškoláka Rosenheima mu byla napsaná na míru a nemusel příliš přehrávat. Herec jedné role má na svém kontě mnoho nezákonných činností a nyní mu hrozí až 10 let vězení.

Z Endala vyrostl kriminálník

Přesto, že Endalova role ve filmu byla nezapomenutelná a každý si vzpomene na záškoláka Rosenheima, žádné další nabídky na natáčení už nepřišly. Marek si tak šel vlastní cestou a vrhnul se na dráhu nelegálního prodeje drog. Na svém kontě má pěknou řádku průšvihů, a dokonce už jednou skončil za mřížemi.

Odseděl si dva roky

V domě svých rodičů si totiž zřídil varnu pervitinu a v roce 2005 si šel odsedět dva roky. Po propuštění na svobodu se ale u něho žádná náprava nekonala a znovu se dostal do křížku se zákonem, pro změnu kvůli krádežím. Filmový Igor Hnízdo by tak o něho musel rákosku rozlomit. Nyní je ovšem Endal v průšvihu až po uši…

Takto vypadá herec nyní

Info ikona
facebook Marek Endal

Celebrity pod zámkem: Tyto celebrity v minulosti skončily ve vězení!

svetzeny.cz

Znovu se namočil do obchodu s drogami

Na začátku července letošního roku informovala televize Nova o velké drogové razii v průmyslovém areálu v Dolních Měcholupech. Byla tam nalezena varna pervitinu, tři čtvrtě kila již připravené drogy, léky, motorky, a dokonce i policejní odznaky. Policie zadržela čtyři osoby a jednou z nich byl podle televize Endal. Vzhledem k jeho kriminální minulostí vzali Marka jako jediného do vazby. Pokud se vina potvrdí, může si odsedět až 10 let ve vězení. To je trochu jiný odvar, než tělesný trest za pískání či kouření pod okny filmové Obecné školy…


 

Zdroj článku