Přejít k hlavnímu obsahu

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

Modelka Loni Willison kdysi mívala pohádkový život, o kterém mnozí jen sní. Po drsném rozvodu se zadlužila a stala se z ní bezdomovkyně. Dnes Loni Willison žije na ulici a je závislá na drogách. Fotografie bývalé krásky vám zlomí srdce. Drogová závislost ji připravila o rozum.

Loni Willison žila pohádkový život

Není to tak dávno, co bývalá hvězda ve světě modelingu Loni Willison žila svůj hollywoodský sen – kráčela po červeném koberci, užívala si nabyté slávy a na party zářila po boku svého partnera, kterým nebyl nikdo jiný než Jeremy Jackson. Hvězda 90. let, která zářila v seriálu Pobřežní hlídka. Nakonec se za něj v roce 2012 i provdala, dvojice patřila k nejkrásnějším slavným párům té doby. Loni Willison tehdy bývala vzorem mnohých žen, pohledná blondýnka se totiž věnovala fitness a posilování. Často ji lidé mohli vídat na předních stranách sportovních časopisů a obdivovat její dokonalé tělo. Zdálo se, že jí v životě nic nechybí, opak byl ale pravdou.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda Pobřežní hlídky, Pamela Anderson, šokovala fanoušky. V novém dokumentu prozradí všechno: "Nejsem oběť, ale přeživší"

Pamela Anderson se nejprve stáhla z mediálního světa, dlouho jí to ale nevydrželo. Stejně tak chtěla ukončit svoje působení na Instagramu, ale ani tam neuspěla. V připravovaném dokumentu pro Netflix objasní „milion nesprávných představ“ o svém životě. A že se máme opravdu na co těšit!
svetzeny.cz

Toxický vztah

Ve skutečnosti byl vztah Loni Willison a Jeremyho Jacksona silně toxický. Za zavřenými dveřmi mělo docházet ke slovním potyčkám, opileckým hádkám a rovněž prý i k fyzickému násilí. Kvůli těmto napadením se herečka údajně měla obávat o svůj život a také měla utrpět četné zlomeniny kostí. To ale nebylo všechno, Jeremy Jackson v minulosti užíval drogy, konkrétně metamfetamin. Drogové závislosti během trvání manželství propadla i Loni Willison. V roce 2014 zmizela ze světa showbyznysu a také se téhož roku pár rozešel. Posléze se rozvedli.

Manžel ji bil a škrtil

Loni Willison začala otevřeně mluvit o tom, co dle svých tvrzení měla snášet. Vyšlo najevo, že rozvodu předcházela událost, kdy ji Jeremy bil a škrtil. Ačkoliv na místo dorazila policie, nakonec se Loni rozhodla vůči Jeremymu nevznášet žádné obvinění. Bývalá modelka také tvrdila, že ji Jeremy také měl „mučit elektrickým proudem“. Týrání prý nenahlásila z důvodu, že se bála, že ho zavřou. Loni Willison se kvůli těmto událostem dle svých slov sesypala, přišla o práci asistentky, nemohla si také vydělávat jako modelka a také se uzavřela sama do sebe. Po rozvodu se s problémy potýkal i Jeremy, bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. V roce 2015 byl zatčen za to, že během vzniklé hádky pobodal jinou ženu.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda pobřežní hlídky Donna D'Errico od 90. let nezestárla ani o den. Jaké je její tajemství věčného mládí?

Existuje celá řada „zaručených“ rad pro lidi, kteří chtějí vypadat mladě co nejdéle. Ať už jde o dostatečnou hydrataci nebo spánek na hedvábném polštáři, všechna tato doporučení mají pomoct těm, kteří chtějí osvěžit svůj vzhled bez plastických operací. Americká herečka Donna D'Errico však možná skutečně objevila tajemství věčného mládí, protože se zdá, že vůbec nestárne.
svetzeny.cz

Život na ulici

O Loni Willison nikdo dlouho neslyšel, ale v roce 2018 opět začalo její jméno plnit přední strany bulvárních deníků. Noviny otiskly fotografie, které zachycují bývalou modelku, jak se hrabe v odpadcích. Loni Willison je na nich k nepoznání. Z krásné udržované blondýnky je dnes drogově závislá bezdomovkyně v otrhaných „hadrech“. Pro web Daily Mail se svěřila s tím, že se snaží být „co nejšpinavější, aby zabránila tomu, že ji někdo napadne nebo znásilní“. Z tohoto důvodu si ostříhala i své dlouhé blond vlasy. Postěžovala si také na to, že je neustále okrádána o své osobní věci.

Mohlo by se vám líbit

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999. Tvořilo ji duo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?
svetzeny.cz

Drogy ji připravily o rozum

Drogy se nepodepsaly jen na jejím zevnějšku, ale také na jejím myšlení. Loni Willison dnes trpí bludy, do médií hlásá naprosté nesmysly, jako například to, že je její tělo plné elektřiny, a tak musí brát pervitin, aby ho udržela v klidu. Postupně také přišla o kontakt se svými přáteli a rodinou, jelikož jsou podle ní prý „opravdu divní“ a nechápou ji. Naposledy byla viděna v dubnu 2023, jak se hrabe v odpadkovém koši.

Z krásky Loni Willison je bezdomovec
Zdroj článku