Přejít k hlavnímu obsahu

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Svůdnou zrzku byste nepoznali, ikonická hvězda s krátkými vlasy je samá plastika

Info ikona
T.A.T.U.

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999, duo bylo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?

Královna plastických operací a majitelka obřích ňader Lela Ceterová: ‚‚Do extrémů bych nikdy nešla!”

svetzeny.cz

Provokativní vystupování jim získalo slávu po celém světě

Jedním z hlavních důvodů, proč se t.A.T.u. staly slavnými, bylo jejich debutové album "200 km/h in the Wrong Lane" z roku 2002. Album obsahovalo hitové singly jako "All the Things She Said" a "Not Gonna Get Us". Oba tyto singly se staly mezinárodními hity a dostaly se na vrchol žebříčků v mnoha zemích.

Lesbický pár jenom naoko

Skupina t.A.T.u. také získala velkou pozornost díky svému kontroverznímu obrazu. Byly prezentovány jako lesbický pár a jejich videoklipy často zobrazovaly polibky mezi nimi. To vyvolalo mnoho diskusí a kontroverzí, zejména v Rusku, kde byly konfrontovány s kritikou a odsouzením. Tato kontroverze přispěla k jejich popularitě a zvýšila zájem médií o skupinu.

Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého herce: Ve výběru je Prachař, Sokol i Kotek

svetzeny.cz

Neúspěch a rozpad skupiny

Po úspěchu debutového alba t.A.T.u. vydaly několik dalších alb, ale žádné z nich se již nedostalo na takovou úroveň úspěchu jako jejich první album. Skupina se postupně rozpadla a od roku 2011 se členky vydaly na sólové dráhy.

Pomluvy a veřejné neshody

Po rozpadu skupiny t.A.T.u. Julija Volkova a Lena Katina často poskytovaly rozhovory, ve kterých se vyjadřovaly k jejich vzájemnému vztahu a důvodům rozpadu skupiny. Tyto rozhovory měly často kontroverzní povahu a členky skupiny se obviňovaly navzájem z různých problémů a konfliktů během existence skupiny.

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

svetzeny.cz

Volkova a Katina zmiňovaly například neshody ohledně finančních záležitostí, rozdílné hudební vize nebo problémy v osobním životě, které ovlivnily jejich profesionální vztah. Obě zpěvačky také hovořily o pocitech zklamání a vzájemném nedůvěře, které vedly ke konečnému rozpadu skupiny.

Rozhovory a výroky z těchto interview často vyvolávaly další kontroverze a mediální pozornost, protože jejich vztah byl sledován až do té doby, kdy se obě členky rozhodly věnovat se sólovým kariérám.

I přes problémy t.A.T.u. hlásí návrat!

Ne tak úplně! Ovšem společné vystoupení už pro ně není tabu. To dokazuje i jejich Instagram, kde sdílí občas společné vystoupení na veřejných akcích. 

Den matek 2023: Nejlepší dárky, které potěší každou ženu. Zkuste kosmetiku z Bali, nebo české kabelky

svetzeny.cz

Vliv t.A.T.u. je důležitý milník

Dnes se Julija Volkova a Lena Katina věnují různým hudebním projektům a občas vystupují jako sólové umělkyně. Jejich kontroverzní obraz a úspěch s t.A.T.u. je stále často připomínán jako důležitý milník v dějinách popové hudby a jako příklad výrazného vlivu, který může mít provokativní image na kariéru umělců.

Zdroj článku