Přejít k hlavnímu obsahu

Královna plastických operací a majitelka obřích ňader Lela Ceterová: ‚‚Do extrémů bych nikdy nešla!”

Info ikona
Lela Vémola

Bez nadupaného dekoltu nebo přehnaně nafouklých rtů si už dnes těžko Lelu Vémolovou (33), za svobodna Ceterovou dokážeme představit. Vášeň pro plastickou chirurgii odstartoval mindrák z malých prsou a postupně si nechala manželka bijce MMA Karlose Vémoly (37) nejen několikrát zvětšit objem dekoltu, ale postupně přidává i další zákroky. Ovšem nikdy by dle svých slov nešla do extrému…

Nevinné pubertální řeči zapříčinily, že hned, co Lela dovršila plnoletosti podstoupila první úpravu ňader. ‚‚Přestěhovali jsme se ze Žiliny do Bratislavy, kde jsem jako třináctiletá začala chodit do sedmé třídy, a moje spolužačky už byly vyspělejší, nosily podprsenky a podobně. Chlapci se mi smáli, že mám lentilky pod kobercem,” svěřila Blesku.cz blonďatá kráska s tím, že se vzhlédla v sexbombě Pamele Anderson (55) a šla si tvrdě za svým snem. 

Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého herce: Ve výběru je Prachař, Sokol i Kotek

svetzeny.cz

Plastiky neumím ani spočítat

Napoprvé se ovšem prsa nedají vymodelovat do velikosti obřích melounů. Vémolová tak postupně přidávala větší a větší implantáty a mezitím si nechala něco přifouknout, osekat nebo zbrousit. Kolik zákroků ‚‚zdobí’’ její tělo už ale netuší. ‚‚Neumím to ani spočítat! Prsa byl tehdy takový boom. A potom nos, chtěla jsem si nechat spravit zuby a tak. Ke glamour focení to patřilo, pro mě to bylo přirozené,“ svěřila upřímně slovenská playmate, kterou její nejbližší okolí ve zkrášlovací zálibě podporuje.

Nenechala jsem si poradit

Především manžel Karlos, o němž se ví, že pro silikonové krásky s extrémně velkými prsy má slabost. Všechny zápasníkovi údajné milenky se pyšní dekoltem snad ještě větším, než má samotná Lela. Pochopení se blondýnce dostalo i u rodičů, i když s o dost menším nadšením, než u partnera. ‚‚Máma mi říkala, ať se neměním, ale chápala moje důvody. Neskutečně ji za to miluji. Za to, že mi poskytla podporu,” řekla Lela s tím, že s dalšími zásahy už maminka nesouhlasila. ‚‚Nedala jsem si poradit a s odstupem uznávám, že jsem měla poslechnout,“ přiznala maminka dvou dětí - dcerky Lily (3) a syna Rockyho (1). 

Jaro Slávik a jeho kariéra ve filmech pro dospělé: Po provalení musel brát antidepresiva. Jeho otevřená zpověď vás překvapí

svetzeny.cz

Finální stav

S věkem zřejmě vystudovaná vysokoškolačka v oboru sociální práce a zdravotnictví moudří a dospěla k závěru, že ve 33 letech je čas s plastikami skončit. „Nechci jít do extrémů. Já už si nic dělat neplánuji, určitě ne další zvětšení prsou. Je to finální stav,” prohlašuje Lela a při pohledu na některé její snímky, je slovo extrém velmi úsměvné. Povoláním manželka a influencerka prý už jen zrekonstruuje vše, co se chirurgům příliš nepovedlo a dál to nechá na přírodě.

zdroj: Blesk.cz

Zdroj článku