Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Pobřežní hlídky, Pamela Anderson, šokovala fanoušky. V novém dokumentu prozradí všechno: "Nejsem oběť, ale přeživší"

Pamela Anderson se nejprve stáhla z mediálního světa, dlouho jí to ale nevydrželo. Stejně tak chtěla ukončit svoje působení na Instagramu, ale ani tam neuspěla. V připravovaném dokumentu pro Netflix objasní „milion nesprávných představ“ o svém životě. A že se máme opravdu na co těšit!

Herečka Pamela Anderson (54) z Pobřežní hlídky otevře 13. komntanu o svém legendárním životě v připravovaném dokumentu pro Netflix, oznámila to ve středu. Na projektu se pracuje několik let, ale právě "přistál" u streamovací služby, uvedl Netflix v tiskové zprávě.

Pamela Anderson je připravena říct svou pravdu

Film režíruje Ryan White a koprodukuje ho jeden z Andersonových synů, Brandon Thomas Lee, kterého měla s bývalým manželem Tommym Leem. Oficiální motto pro film je "intimní portrét zasazený do života Pamely Anderson, když se ohlíží za svou profesní i osobní cestou a připravuje se na další kroky na své cestě.“

Život Pamely? "Nic, co by se dalo žít"

V ručně psané poznámce na hlavičkovém papíře Netflix a sdílené na Instagramu Anderson napsala: "Můj život. Tisíc nedokonalostí. Milion nesprávných postřehů. Zlý, divoký a ztracený. Nic, co by se dalo žít. Mohu vás jen překvapit - Ne oběť, ale přeživší a živá, abych řekla skutečný příběh."

Podepsala papír a úplně dole nechala otisk svých rtů namalovaných červenou rtěnkou.

Skandál, na který nelze zapomenout

Tato zpráva přichází, když platforma Hulu vysílá nové epizody Pam a Tommy, společné dramatické série zasazené do konce 90. let. Pořad je o tom, když byli Anderson a Lee v centru dění díky skandálu poté, co z trezoru ukradl nespokojený bývalý zaměstnanec pásku, která měla být navždy soukromá. Zaměstnanec ji ukázal doslova celému světu! Video obsahuje téměř hodinové sexuální hrátky natočené během jejich líbánek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Hrdina 21. století Volodymyr Zelenskyj: právník, který se stal hercem, moderátorem a prezidentem Ukrajiny. Nyní dodává sílu milionům lidí

Zraky celého světa se nyní upírají na muže, který dodává sílu a představuje čiré hrdinství. Bojuje za svoji zemi a nenechává se zastrašit. Kdo ale je Volodymyr Zelenskyj doopravdy?
svetzeny.cz

"Poté, co byla kazeta zveřejněna, to byla velmi traumatizující situace a je nespravedlivé, že je znovu vystavena tomuto traumatu, jako je znovuotevření rány," řekl zdroj blízký Pamele a dodává: "Pamela si zaslouží určitý respekt. Je to lidská bytost a máma. Je v tom určité pokrytectví."