Přejít k hlavnímu obsahu

Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého herce: Ve výběru je Prachař, Sokol i Kotek

Info ikona
Sokol, Prachař

Víte, vybrat nejkrásnějšího českého herce je vždy subjektivní záležitostí a záleží na osobních preferencích každého z nás. V českém hereckém prostředí se objevuje mnoho talentovaných a atraktivních mužů, kteří si získávají srdce diváků. Hlasujte v naší anketě a vyberte nejkrásnějšího českého herce.

Herec Jakub Štáfek o ženách: „Ženy by měly vládnout světu, chlapské ego je strašnej problém,“ říká

svetzeny.cz

Někteří preferují muže s výraznými rysy a mužnou přitažlivostí, kteří působí jako slunce na obloze českého filmu. Na druhé straně jsou zde herci, kteří nezapůsobí hned na první pohled, ale mají v sobě něco tajemného a přitažlivého. Je to ten typ herců, jejichž charisma se skrývá v jejich očích a pohledu, který vás dokáže vtáhnout do jejich světa.

Kdo je ten nejkrásnější?

Samozřejmě, každý máme i své slabosti, a tak se mezi ženami často objevují diskuse o tom, pro kterého českého herce mají slabost. Některé preferují charismatické a svůdné typy, zatímco jiné propadají mužům s jemnějším a sofistikovanějším vzhledem.

Takže teď přichází čas, abyste si vybrali toho nejkrásnějšího českého herce právě pro sebe. Máte-li slabost pro tvář s mužnými rysy, pohledem plným tajemství nebo něco úplně jiného, české herecké prostředí nabízí dostatek možností, které vám splní vaše představy o kráse a půvabu.

Ať už si vyberete kohokoli, přejeme vám, abyste se vždy bavili jejich hereckými výkony a jejich krása vám přinášela radost a inspiraci.

Padlý anděl Meg Ryan šokovala veřejnost napuchlými tvářemi a obličejem bez mimiky. Herečka je k nepoznání

svetzeny.cz

Nejkrásnější muži planety

Titul "nejkrásnější muž světa" je subjektivní a často se liší podle individuálních vkusů. Existuje mnoho mužů z celého světa, kteří jsou považováni za velmi atraktivní. Někteří z nich se stali ikonami krásy a získali obdiv milionů lidí.

  1. Chris Hemsworth - australský herec známý svou rolí Thora v Marvelově filmovém universu.
  2. Brad Pitt - americký herec, který se stal ikonou mužské krásy a šarmu.
  3. Zayn Malik - britský zpěvák, bývalý člen skupiny One Direction, jehož exotický vzhled a charisma oslovuje mnoho fanoušků.
  4. Henry Cavill - britský herec, který se proslavil rolí Supermana ve filmu "Muž oceli".
  5. Idris Elba - britský herec a hudebník, jehož charismatický vzhled zaujímá mnoho lidí.
  6. David Beckham - bývalý anglický fotbalista, který se stal módní ikonou díky svému atraktivnímu vzhledu a stylu.
  7. Ryan Gosling - kanadský herec, který si získal srdce diváků svou hereckou kvalitou a přitažlivým vzhledem.
Zdroj článku