Přejít k hlavnímu obsahu

David Beckham ukázal tři osudové ženy jeho života. Oslavuje tak Mezinárodní den žen

Info ikona
David Beckham

Mezinárodní den žen se slaví po celém světě. Večeře, divadlo ani kino se dnes nekoná, takže se oslavy přesouvají na Instagram. Bývalý fotbalista a krasavec David Beckham sdílel sérií fotografií, kde oslavuje tři osudové ženy jeho života.

David Beckham sdílel na svém Instagramovém profilu fotky, které rozněžnili ne jednu ženu. Pochlubil se fotkami tří žen, které má po svém boku - manželkou Victoria Beckham, dcerou Harper a maminkou Sandrou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

David Beckham se netají tím, jak moc miluje všechny tyto ženy. Sdílí s fanoušky pravidelně fotky a pěje samou chválu na své děti, manželku i rodinu. Citlivých a něžných popisků má na svém Instagramu celou řadu, na Mezinárodní den žen si dal ale obzvlášť záležet.

"Mám neuvěřitelné štěstí, že mě tyto úžasné a silné ženy inspirují během celého mého života. Dnes a každý den oslavujeme všechny ženy po celém světě...Šťastný Mezinárodní den žen!"

Jak vznikl Mezinárodní den žen?

MDŽ, připadající každoročně na 8. března, je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice je tento den vyhlášen významným od roku 2004. 

I my se připojujeme a ze srdce přejeme VŠEM ŽENÁM krásný nejen dnešní den! <3

Britney Speras se pochlubila dvěma dospívajícími syny: "Je tak šílené, jak čas letí!"

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Channing Tatum a Jenna Dewan. Jak z pohádkového vztahu vyprchala láska

svetzeny.cz