Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Channing Tatum a Jenna Dewan. Jak z pohádkového vztahu vyprchala láska

Info ikona
Channing Tatum a Jenna Dewan

Channing Tatum a Jenna Dewan původně měli předstírat lásku na filmovém plátně, ale nakonec se do sebe zamilovali i ve skutečnosti. Řadu let byli považováni za dokonalý hollywoodský pár. Rozchod však přišel jako blesk z čistého nebe. Zavzpomínejme spolu, jak to tomuto krásnému páru spolu slušelo.

Zamilovali se do sebe nejen ve filmu

Channing Tatum a Jenna Dewan se seznámili na natáčení filmového muzikálu Step Up v roce 2005. Channing v něm hrál tanečníka Tylera, který se snaží kariérně prosadit. Náhodou potkává balerínu Noru, kterou hrála Jenna Dewan, do které se zamiluje. A láska se konala i v reálu! Stačilo ale málo, aby to tak nebylo, po letech se herec totiž svěřil s tím, že málem Jennu na rande nepozval.

Vzpamatovával se v tu dobu totiž z rozchodu, kdy mu nevyšel dlouholetý vztah a neměl pocit, že by byl připravený znovu randit. Ale Jennu zkrátka nedokázal dostat z hlavy. Nakonec ho kamarád přesvědčil, aby za ní zašel a pozval ji na rande a Jenna souhlasila. Doteď herečka se smíchem vzpomíná, že pozvání nebylo zrovna romantické. Herec se údajně měl posílit alkoholem na kuráž, bušit jí na dveře hotelového pokoje a prosit ji, ať s ním jde na rande, že na ni nemůže přestat myslet.

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

svetzeny.cz

Pohádková svatba a šťastné manželství

V roce 2008 Channing Tatum požádal svou vyvolenou o ruku na Havaji, před zraky svých nejbližších přátel a Jenna s radostí souhlasila. Pohádková svatba se konala v červenci 2009. Rozhodli se pro venkovní svatbu v Malibu na soukromém pozemku, aby měli klid od novinářů. Přesto však pár snímků ze svatby na internetu koluje, je vidět, že svatba musela být skutečně luxusní, impozantní byla zejména květinová výzdoba a princeznovské šaty nevěsty.

Další roky plnily magazíny jejich zamilované fotky z dovolených a premiér, zdáli se být dokonalým párem. Na konci roku 2012 dvojice oznámila šťastnou novinu: Jenna je těhotná. V květnu 2013 se jim narodila jejich milovaná dcera Everly. Jenna si velmi pochvalovala to, že Channing je vzorným otcem. Jejich malou dceru starostlivě hlídal a staral se o ni, zatímco Jenna natáčela seriál Witches of East End. Jenna se také svěřila, že receptem na udržení jejich vztahu bylo udělat si vždy večer jen sami pro sebe, bez dítěte.

 

Láska vyprchala, zbylo jen přátelství

V dubnu 2018 pár na svém Instagramu oznámil, že se rozvádí. Pro mnoho fanoušků této dvojice to byl velký šok, vždyť ještě před měsícem se včetně dcery všichni fotili na červeném koberci a tvářili se jako šťastná rodina. Ale žádné drama, na které bulvár čekal, se nekonalo. Channing a Jenna vyvěsili na své sociální sítě společný status o tom, že se jejich cesty rozdělily a zároveň poprosili všechny, aby se vyhnuli zbytečným spekulacím.

Ty se ale stejně objevily, psalo se o tom, že Jenna údajně měla žárlit na hercův úspěch a měli se hádat kvůli tomu, že po Channingovi chtěla, aby byl více s rodinou a odmítal zakázky na natáčení. Jenna a Channing i po rozvodu zůstali blízkými přáteli. Momentálně by Channing měl být po rozchodu se zpěvačkou Jessie J opět volný. Zato Jenna je zasnoubená s Stevem Kazeem, muzikálovým hercem, který je otcem jejího druhého dítěte.

Čtyři arogantní celebrity, do kterých byste to vůbec neřekli!

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

svetzeny.cz