Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Speras se pochlubila dvěma dospívajícími syny: "Je tak šílené, jak čas letí!"

Britney Spears je máma dvou synů Jaydena (14) a Seana (15). Moc často společné fotky nesdílí, nyní ale udělala výjimku a pochlubila se společným snímkem.

Popová hvězda Britney Spears si užívá rodinné chvíle se svými dvěma syny, Jaydenem (14) a Seanem Prestonem (15).

Zpěvačka sdílela na Instagramu pár fotografií a v popisku si posteskla, jak rychle její synové dospěli. 

"Je to šílené, jak čas letí ... Moji chlapci jsou teď tak velcí." Spears, které je 39 let, se pochlubila fotografií, kde mají její chlapci roušky na obličejích. S fanoušky sdílela dvě verze stejné fotografie, přičemž na první fotce stojí Britney mezi svými syny na travnatém poli pod modrou oblohou, na druhé fotografii upravila barvy, které zvýraznily mraky a oranžovou sluneční záři. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Britney nezapomněla pod fotkou dodat, že má obrovské štěstí, protože její synové jsou gentlemani a nechybí jim ani laskavost. "Musela jsem něco udělat správně," pochválila se ke konci příspěvku. 

Britney Spears nezvěřejňuje fotografie příliš často, odůvodnila to tím, že chce, aby se její děti prezentovaly samy.

"Už nějakou dobu jsem je nezveřejňovala, protože jsou ve věku, kdy chtějí vyjádřit svou vlastní identitu, a já to naprosto chápu," napsala Spears. Britney naposledy zveřejnila fotku svých dětí, které má s bývalým manželem Kevinem Federlinem, loni v záři, v době jejich narozenin.  

Mohlo by se vám líbit

Lásky z archivu: Channing Tatum a Jenna Dewan. Jak z pohádkového vztahu vyprchala láska

Channing Tatum a Jenna Dewan původně měli předstírat lásku na filmovém plátně, ale nakonec se do sebe zamilovali i ve skutečnosti. Řadu let byli považováni za dokonalý hollywoodský pár. Rozchod však přišel jako blesk z čistého nebe. Zavzpomínejme spolu, jak to tomuto krásnému páru spolu slušelo.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Co o vás prozradí datum vašeho narození? Budete překvapení, jak to sedí

Znamení zvěrokruhu, typologie obličeje, ale i čáry na naší ruce. Můžete najít desítky znaků, ale napadlo vás, co o vás vypovídá den vašeho narození?
svetzeny.cz