Přejít k hlavnímu obsahu

Donedávna byla ve stínu starší sestry Shiloh, ze kterého vystupuje: Mladší dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta roste do krásy

Angelina Jolie a Brad Pitt donedávna tvořili jeden z nejobdivovanějších párů Hollywoodu. Ještě, aby ne! Oba jsou nádherní a úspěšní a stali se ideálním párem v očích mnoha z nás. Dohromady si za několik let, kdy tvořili pár, pořídili šest dětí - tři z nich adaptivně a tři z nich tradiční přirozenou cestou. Právě nejmladší z nich, jedna z dvojčat, Vivienne Marcheline, se pomalu, ale jistě dostává ze stínu svých sourozenců a začíná zářit.

Jedna velká rodina

Angelina Jolie se netají tím, že vždycky toužila po velké rodině. Ačkoliv již s Bradem Pittem netvoří pár, pyšní se šesti krásnými dětmi. V roce 2002 pár adoptoval své první dítě - chlapečka Maddoxe Chivana ze sirotčince v Kambodži. O tři roky později se rodina rozrostla o dalšího potomka. Tentokrát o děvčátko, Zaharu Marley, která pochází z Etiopie. V roce 2006 se páru narodila holčička Shiloh Nouvel. Po krátké době se pár rozhodl adoptovat dalšího syna a rodina tak mezi sebou přivítala Paxe Thiena z Vietnamu. V roce 2008 pár přivítal na světě své nejmladší potomky - dvojčata Knoxe Leóna a Vivienne Marcheline.

Ve stínu svých své sestry

Jolie a Pitt nikdy nijak zvlášť nestáli o mediální pozornost u svých dětí. Občas se se svými rodiči objevili na premiérách různých filmů, to ale opravdu jen zřídka. Z těch několika málo fotografií je ale víc, než jasné, že obě dvě biologické dcery, který pár má, Shiloh a Vivienne, zdědily genetiku po svých rodičích a jsou nádherné. Obě dvě mají v obličeji kombinaci jemných rysů Brada, které jsou doplněny ostřejšími rysy po mamince. Zároveň se mohou pyšnit plnými rty, které taktéž zdědily po Angelině. Média ale vždy věnovala značnou pozornost především starší Shiloh a Vivienne tak dlouhou dobu žila spíše v jejím stínu.

Info ikona
Angelina Jolie s Dětmi
Mohlo by se vám líbit

13 nejvíce sexy mužů planety: Kdo je nejkrásnější? V galerii fešáků najdete svalovce, ale i ty, kteří nosí šaty

Jak se říká - proti gustu žádný dišputát. Každý má zkrátka jiné preference a vkus, na čemž není nic špatného. Ba naopak, je to dobře! Někomu se na mužích líbí dlouhé vlasy, někdo naopak preferuje krátké. Svalnatá těla, nebo naopak štíhlé postavy. Variant je spousta a každá z nás si jistě najde to své. Podívejte se na žebříček nejvíce sexy mužů planety, který byl seřazen podle hlasování žen po celém světě. Vybraly byste si někoho z nich?
svetzeny.cz

Proč zrovna Shiloh?

Ačkoliv si mladší ze sester Vivienne dokonce jako čtyřletá zahrála ve filmu Zloba: Královna černé magie vedle své maminky, nikdy nezískala takovou pozornost médií, jako její starší sestra Shiloh, která o ni naopak pravděpodobně moc nestojí. Dívka na sebe upoutala pozornost již jako malá. Od velmi útlého věku se totiž začala oblékat a stylizovat spíše do chlapeckého stylu a nechala si říkat jménem John. O několik let později dokonce chtěla podstoupit změnu pohlaví, se kterou ale její tatínek tenkrát nesouhlasil. Údajně kvůli tomu, že na prahu začínající puberty je na hormonální léčbu ještě brzy. Po nějaké době se ale opět začala stylizovat spíše do dívčího stylu. Svou maminku a sourozence předloni doprovodila na premiéru filmu Eternals, kde zazářila v krásných šatech. Vypadala opravdu půvabně, a tak se zdálo, že předchozí výkyvy byly jen v rámci puberty a procesu hledání sama sebe. Nedávno však byla opět spatřena ve vytahaném chlapeckém oblečení a téměř oholenými vlasy. Je tak všem jasné, že Shiloh stále hledá svou pravou identitu. Bohužel, právě tímto na sebe mediální pozornost strhává, ačkoliv se jedná o velmi soukromé téma.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Dcery slavných Češek vás ohromí svou krásou: Dcera Jany Bernáškové se narodila pro modeling, Nela Brousková je kopií své maminky

Některé dcery slavných českých hereček a zpěvaček se na veřejnosti se svými rodiči objevovaly již od útlého věku. Ještě nedávno to byly malé holčičky s roztomilými culíčky, které se andělsky usmívaly do objektivů kamer a fotoaparátů. Dnes jsou z těchto rozkošných děvčátek téměř dospělé ženy, které vyrostly do krásy.
svetzeny.cz

Vivienne rozhodně má co nabídnout

Právě díky příběhu Shiloh zůstala většina ostatních dětí Angeliny a Brada v mediálním pozadí. Ačkoliv po narození dvojčat Vivienne a Knoxe zaplatil magazín People neuvěřitelných 14 milionů za jejich fotografii, touha po sledování jejich životů médii postupně utichla. Z Vivienne se pomalu, ale jistě stává vyspělá slečna, která toho má ještě hodně před sebou. Podle slov své matky je hodně citlivá, moudrá a zvídavá. Po svých rodičích rozhodně zdědila dobré geny - stává se z ní totiž opravdu nádherná žena. Jestli bude pokračovat v herecké kariéře, a nebo se vydá jiným směrem, je zcela na ní. Jolie si stojí za tím, že její děti se stanou tím, kým se stát sami chtějí.

Info ikona
Zloba: Královna černé magie
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška