Přejít k hlavnímu obsahu

13 nejvíce sexy mužů planety: Kdo je nejkrásnější? V galerii fešáků najdete svalovce, ale i ty, kteří nosí šaty

Info ikona
Liam Hemsworth

Jak se říká - proti gustu žádný dišputát. Každý má zkrátka jiné preference a vkus, na čemž není nic špatného. Ba naopak, je to dobře! Někomu se na mužích líbí dlouhé vlasy, někdo naopak preferuje krátké. Svalnatá těla, nebo naopak štíhlé postavy. Variant je spousta a každá z nás si jistě najde to své. Podívejte se na žebříček nejvíce sexy mužů planety, který byl seřazen podle hlasování žen po celém světě. Vybraly byste si někoho z nich?

Henry Cavill

Britský herec, který v posledních letech zažívá obrovský kariérní růst. Znát ho můžete například z filmů Hvězdný prach, nebo Válka Bohů. A pokud vám tyto snímky nic neříkají, určitě si vybavíte historický seriál Tudorovci, kde ztvárnil roli vévody Charlese Brandona. Právě tato role byla, podle hercových slov, v jeho kariéře zlomová. V roce 2011 bylo oznámeno, že Cavill ztvární roli Supermana/ Clarka Kenta v tehdy připravovaném snímku Muž z oceli. Pro tuto roli si jej vybral sám režisér snímku, Zack Snyder. Roli si později zopakoval ve snímku Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. Tento sympaťák se stal takovým miláčkem Hollywoodu, že mu byla nabídnuta hlavní role v seriálu Zaklínač, který je dostupný na placené platformě Netflix.

Keanu Reeves

Tento charismatický krasavec, původem z Kanady, se kromě herectví věnuje také hře na baskytaru. Nejvýrazněji se však proslavil na přelomu milénia, kdy ztvárnil hlavní postavu v kultovní trilogii Matrix. V roce 2014 se pak poprvé objevil v komerčně úspěšné filmové sérii John Wick, kde ztvárňuje stejnojmennou hlavní roli.

Liam Hemsworth 

Tento hezoun, který pochází z Austrálie, je jedním ze tří synů učitelky angličtiny a poradce sociálních služeb. Ačkoliv herectví v rodině nebylo tradičním povoláním, všichni tři synové se mu věnují. Tento miláček Ameriky se nejvíce proslavil ve filmové sérii Hunger Games, kde si zahrál jednu z hlavních rolí. Od té doby získal řadu vedlejších rolí v různých filmech a seriálech. Dlouhá léta byl ve vztahu s hereckou kolegyní a hollywoodskou hvězdou Miley Cyrus, se kterou se však v loňském roce rozvedli.

Nejsvůdnější ikona 80. a 90. let si zničila dokonalý obličej plastikami

svetzeny.cz

Jason Derulo

Jason Derulo, vlastním jménem Jason Joel Desrouleaux, je americký zpěvák, skladatel, producent, tanečník a choreograf. Zkrátka multitalent. Jeho nadání se projevilo již v útlém věku – vystupovat začal v pěti letech a svou první píseň napsal jako teprve osmiletý. Tento mladík vyzařuje nejen svým talentem, ale také vzhledem. Je radost jej poslouchat, ale také se na něj pouze dívat.

Jared Leto

Tento americký herec a zpěvák je talentovaný téměř ve všech směrech. Kromě jeho pěvecké kariéry, kde vystupuje jako frontman skupiny 30 Seconds to Mars, se prosadil také v herecké sféře. Zaznamenat jste ho mohly třeba v roli Jokera ve filmu Sebevražedný oddíl, a nebo jako Paola Gucciho ve snímku Klan Gucci.

Jonathan Rhys Meyers

Charismatický mladík Jonathan Rhys Meyers je irský herec a model známý především pro svou roli ve filmu Sametová Extáze z roku 1998. Dále pak za ztvárnění hudební legendy Elvise Presleyho v minisérii Elvis, a nebo Jindřicha VIII. v seriálu Tudorovci. Z tohoto krasavce talent jen srší, a proto jsme si jistí, že jej čeká ještě mnoho zajímavých rolí.

Matthew McConaughey

Sympatický americký herec byl dříve obsazován spíše do romantických komedií, kde zazářil například vedle Jennifer Aniston, nebo Kate Hudson. V posledních letech se ale od těchto rolí spíše oprošťuje a snaží se svůj talent prosadit i v dalších žánrech. Ztvárnil například roli muže nakaženého HIV ve filmu Klub poslední naděje, za kterou v roce 2014 dokonce získal svého prvního Oscara.

Hvězda 90. let Kelly z Beverly Hills 90210 oslavila půl století. Podívejte se, jak vypadá dnes svůdná kráska, která popírá botox

svetzeny.cz

Jason Momoa

Že vám toto jméno nic neříká? Nevadí, je čas tohoto šarmantního muže poznat! Známý je především za svou roli Khala Droga v seriálu produkce HBO Hra o trůny. Byl též obsažen do roli Aquamana ve filmu Liga spravedlnosti. Jeho režisérský debut přišel v roce 2014, kdy natočil snímek Cesta do Palomy, v němž krom role režiséra zastával taktéž pozici scénáristy a hlavního hrdiny.

Javier Bardem

Španělský herec, z nějž na první pohled srší jeho šarm, se narodil do umělecké rodiny. Jeho maminka je herečka, stejně tak býval hercem i jeho dědeček, jeho strýc je zase režisérem. Není tak divu, že se tento muž přirozeně narodil s velkou dávkou talentu. Již v dětství začal působit v divadle a televizních seriálech. Je držitelem ocenění Zlatý Glóbus a Oscar. Od roku 2010 tvoří manželský pár s herečkou Penélope Cruz, s níž vychovává dvě krásné děti.

Dimash Kudaibergen

Kazašský zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista je známý především svým mimořádně širokým hlasovým rozsahem. Neuvěřitelný talent, který tento muž má, rozvíjel již od svého raného dětství. Umí hrát na šest hudebních nástrojů a zpívat ve dvanácti různých jazycích.

Cillian Murphy

Tohoto talentovaného herce, který pochází z Irska, můžete znát hned z několika různých filmových a seriálových rolí. Mezi jeho nejvýznamnější patří role Thomase Shelbyho v seriálu Peaky Blinders, a nebo, nám trochu bližší role Jozefa Gabčíka ve filmovém snímku Anthropoid. Kromě herectví se tento talentovaný muž věnuje také hudbě jako zpěvák, klavírista a skladatel v rockové skupině.

Tom Hardy

Britský herec a producent, celým jménem Edward Thomas Hardy, se na filmovém plátně poprvé objevil ve filmu Černý jestřáb sestřelen z roku 2001. Od té doby tento šarmantní muž dobývá Hollywood ve všech směrech. Získal desítky hereckých rolí a vidět jste ho mohly třeba ve snímích Star Trek: Nemesis, Marie Antoinetta, nebo Venom.

Jensen Ackles

Tento americký sympaťák se proslavil především v hereckém světě. Ztvárnil například roli Deana Winchestera v seriálu Lovci Duchů, a nebo Erica Bradyho v telenovele Tak jde čas, za kterou získal několik nominací na cenu Daytime Emmy. Talent tohoto mladíka rozhodně nelze zapřít, a tak od něj zajisté můžeme čekat ještě velké věci.

 

Zdroj článku