Přejít k hlavnímu obsahu

Manželství rodičů Miley Cyrus se rozpadlo. Tish Cyrus žádá po 28 letech o rozvod

Info ikona
Miley Cyrus

Tish Cyrus žádá o rozvod s Billy Ray Cyrusem po 28 letech manželství. Dvojice předtím požádala o rozvod dvakrát, ovšem k rozvodu nikdy nedošlo. Naposledy se usmířili v červenci 2013.

Pro Billyho Raye Cyruse a manželku Tish je konec – znovu. Country zpěvák (60) a Tish (54) se rozvádějí po více než 28 letech manželství, což je vlasně už potřetí, co se vydali svou vlastní cestou.

Rozvod bude pravděpodobně definitivní

Tish podala ve středu žádost o rozvod v okrese Williamson v Tennessee s odkazem na „nesmiřitelné rozdíly“, jak vyplývá z dokumentů získaných časopisem People. Řekla také, že pár spolu nežije více než dva roky. 

Zpěvák a Tish se vzali v roce 1993 a mají pět dětí: dcery Miley (29), Noah (22) a Brandi (34) a syny Trace (33) a Braisona (27).

Cyrus poprvé požádal o rozvod v roce 2010, ale o pět měsíců později oznámil, že svou žádost stáhl. Upustil jsem od rozvodu. Chci dát svou rodinu zase dohromady," řekl tehdy zpěvák. ci jsou nejlepší, jaké kdy byly."

V roce 2013 se však věci ještě jednou zhoršily a Tish v červnu požádala o rozvod a řekla časopisu People: „Je to osobní záležitost a pracujeme na nalezení řešení, které je v nejlepším zájmu naší rodiny. Žádám vás, abyste v tuto chvíli respektovali naše soukromí."

Pár později řekl, že byli schopni zachránit své manželství tvrdou prací a párovou terapií.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.