Přejít k hlavnímu obsahu

Herečky, které ve filmech ztvárnily slavné osobnosti naprosto věrohodně: Lady Gaga jako slavná vražedkyně, Lily James jako Pamela Anderson

Info ikona
Lady Gaga

Životopisné filmy jsou pro herce vždy velkou výzvou. Ztvárnit autenticky slavnou osobnost, která je veřejnosti dobře známá, není jednoduché. Lidé se neubrání srovnání. Některé herečky se však tohoto úkolu zhostily zcela bravurně. Patří mezi ně Lady Gaga, Lily James a Kristen Stewart.

Lady Gaga jako slavná vražedkyně

O tom, že je Lady Gaga naprosto fenomenální zpěvačka, nemůže být pochyb. Poslední dobou však ukazuje, že má také velký herecký talent. Obrovský úspěch slavil romantický film Zrodila se hvězda, ve kterém si zahrála začínající zpěvačku po boku Slavného hollywoodského herce Bradleyho Coopera. Lada Gaga byla velmi přesvědčivá, a tak oko nejednoho diváka nezůstalo po skončení filmu suché. Další nabídka na sebe nenechala dlouho čekat – Lady Gaga s radostí přijala roli slavné vražedkyně jménem Patrizia Reggiani ve filmu Klan Gucci. Snímek pojednává o životě a smrti slavného podnikatele Maurizia Gucciho.

Lady Gaga hraje jeho osudovou ženu – Patrizii Reggiani, která se stane jeho manželkou a láskou, avšak také tou, která si nakonec objedná jeho vraždu. Maskéři odvedli úžasnou práci, Lady Gaga se Patricii skutečně velmi podobá. I samotná Lady Gaga k roli přistoupila zodpovědně, trénovala, aby mluvila italským přízvukem přesně jako ona, četla její biografii a studovala její vzorce chování po dobu 18 měsíců.

Nejlepší triky celebrit, kterými se udržují štíhlé: Nechte si poradit od Adele, představitelky seriálové Sabriny či Jennifer Lopez

svetzeny.cz

Lily James jako Pamela Anderson

Herečku Lily James si dozajista vybavíte jako Donnu z pokračování veleúspěšného muzikálového filmu Mamma Mia: Here We Go Again. Vidět jste ji však mohli i ve válečném snímku Nejtemnější hodina či v pohádce Popelka. Nedávno před ní stála velká výzva – ztvárnit legendární herečku Pamelu Anderson v dokumentární sérii, která pojednává o jejím turbulentním vztahu s Tommym Lee.

Možná si ji nedokážete jako Pamelu Anderson představit, ale podívejte se na fotografii níže – maskéři skutečně odvedli naprosto výbornou práci. Lily Anderson je od hvězdy Pobřežní hlídky k nerozeznání. Největší „fuška“ bylo pro Lily James dosáhnout stejně dokonalé postavy, jakou se Pamela Anderson pyšnila v devadesátých letech, kdy se stala sexsymbolem své doby. S osobním trenérem Lily James cvičila po dobu čtyř měsíců. Kvůli lockdownu probíhala setkání pouze virtuálně. Prsa jí zvětšili maskéři za pomoci protetiky ze silikonu.

Děti celebrit, které se svým slavným rodičům vůbec nepodobají: Dcera Mr. Beana je kráska, Schwarzeneggerův syn se nepotatil

svetzeny.cz

Kristen Stewart jako princezna Diana

Když se veřejnost dozvěděla, že princeznu Dianu si v připravovaném životopisném snímku Spencer má zahrát hvězda filmu Stmívání, Kristen Stewart, vyvolalo to podiv i úšklebky. Nikdo si tehdy nedokázal představit, že právě ona si zahraje „princeznu lidských srdcí“. To však až do chvíle, kdy svět obletěly první fotografie Kristen Stewart stylizované do role princezny Diany. Podoba byla neuvěřitelná.

Kristen Stewart se na roli poctivě připravovala. Později přiznala, že Dianu „nemohla dostat z hlavy a usínala za poslechu jejích videí“. O roli Diany řekla: „Představte si, jaké to pro ni muselo být. Představte si, jaké to bylo nechat se do takové míry zahnat do kouta. Tak zoufale toužila po spojení s ostatními lidmi a lidé se s ní cítili tak dobře, zatímco ona se cítila tak špatně ve svém nitru.“ Kristen Stewart je za svůj um, který ve filmu předvedla, nominována na Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli.

53letá Jennifer Aniston prozradila, co každé ráno pije, aby si udžela dokonalou postavu: stačí sklenka octa

svetzeny.cz