Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by dnes vypadaly celebrity, kdyby nezemřely předčasně? Princezna Diana by byla stále krásná, Marilyn Monroe byste nepoznali

Info ikona
Placeholder image

Jak by dnes vypadala princezna Diana, Marilyn Monroe či král rokenrolu Elvis Presley, kdyby tu s námi stále byli? Tuto otázku si položil talentovaný grafik, který si říká Hidreley. Za pomoci techniky slavné osobnosti nechal zestárnout, podívejte se na výsledek.

Princezna Diana by byla stále krásná

Grafik, který si na Instagramu říká @hidreley, si položil otázku, jak by dnes vypadaly slavné osobnosti, kdyby nezemřely předčasně a dožily se vyššího věku. Za pomoci techniky upravil staré fotografie celebrit do podoby, jak by asi dnes vypadaly. Výsledky jsou ohromující. Na fotografii níže si můžete prohlédnout princeznu Dianu. Ta zemřela velmi mladá. Osudnou se jí stala tragická autonehoda, která se odehrála v srpnu roku 1997, bylo jí tehdy pouhých 36 let. Její smrt zůstává opředená tajemstvími. Existují různé konspirační teorie, které tvrdí, že se ve skutečnosti o žádnou nehodu nejednalo, že princezna Diana byla zavražděna.

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Měla je princezna Diana i John F. Kennedy, co je pro ně typické?

svetzeny.cz

Tyto spekulace však nikdy nebyly potvrzeny. Dianin pohřeb se konal 6. září 1997, odhadem jej prostřednictvím televizních obrazovek sledovalo 2,5 miliardy lidí. V prosinci téhož roku byly zveřejněny závěry vyšetřování Dianiny smrti, britská policie vydala zprávu, že smrt princezny Diany byla tragickou nehodou způsobenou tím, že řidič vozu Henri Paul řídil opilý. Dnes by princezně Dianě bylo 60 let, dle grafické práce by byla pořád stejně krásná a charismatická.

Marilyn Monroe byste nepoznali

Na fotografii níže si můžete prohlédnout, jak by Marilyn Monroe vypadala, kdyby zestárla. K tomu bohužel nikdy nedošlo. Jedna z nejkrásnějších hereček v historii totiž zemřela ve stejném věku jako princezna Diana, i ona se dožila pouhých 36 let. Její bezvládné tělo bylo objeveno dne 5. srpna 1962 v jejím domě v Los Angeles. Byla nalezena jak leží nahá na posteli, obličejem dolů a s telefonem v ruce. Na nočním stolku ležely prázdné krabičky od prášků, které Marilyn Monroe užívala na depresi. Pilulky se válely všude okolo. Policie její úmrtí uzavřela jako sebevraždu způsobenou předávkováním léky. I o její smrti kolují různé báchorky. Dokonce jedna z konspiračních teorií tvrdí to, že ji zabil Robert Kennedy, se kterým měla mít údajně poměr. Zajímavostí je, že fotografie zachycující její mrtvé tělo, se nedávno snažila „okopírovat“ zpěvačka Madonna. Sklidila za to notnou dávku kritiky.

Madonna pod palbou kritiky: Její nové odvážné fotky jsou podle některých morbidní. Je to urážka Marilyn Monroe, rozčilují se lidé

svetzeny.cz

Elvis Presley by byl stále šarmantní

Fotografie níže zachycuje, jak by dnes asi vypadal Elvis Presley, kdyby zestárnul. Byl by stále šarmantní a rozhodně byste jej i po letech rozeznali dle typického uhlazeného účesu a jeho hlubokému pohledu. Elvis Presley zemřel ve věku 42 let ve svém domě v Memphisu v srpnu roku 1977. Jeho bezvládné tělo objevila jeho přítelkyně Ginger Alden. Ačkoliv byl král rokenrolu ihned převezen do nejbližší nemocnice, svůj boj o život prohrál. Jeho smrt nastala v důsledku nadměrného užívání opiátů, barbiturátů a sedativ. Z předepsání nadměrného množství těchto látek byl obviněn jeho ošetřující lékař Dr. George Nichopoulos. Soud jej však zprostil viny. I ohledně smrti krále rokenrolu kolují různé konspirační teorie. Tou nejčastější, která zaznívá, je tvrzení, že je zpěvák stále naživu. Svou smrt prý nafingoval proto, aby mohl žít bez pozornosti médií. Další teorie tvrdí, že byl tajným agentem FBI a dnes žije po změněnou identitou.

Zdroje: CNN, History, Town And Country Mag, Time

Luxusní bydlení Karolíny Kurkové: Modelka se pyšní dokonalým výhledem, ale také zdí pokrytou hovězí kůží

svetzeny.cz