Přejít k hlavnímu obsahu

53letá Jennifer Aniston prozradila, co každé ráno pije, aby si udžela dokonalou postavu: stačí sklenka octa

Info ikona
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston (53) má dokonalé vlasy, postavu a jeden by si myslel, že i život. Oblíbená herečka nyní prozradila, co je tajemstvím její úžasné postavy. Nejde pouze o cvičení a kvalitní stravu. Má ještě jeden tajný trik v rukávu.

Je to opravdu tajemství její úžasné postavy? Jennifer Aniston v rozhovoru prozradila, co každé ráno pije a káva to není. 

53 let? Vážně? Na Jennifer Aniston byste to asi nepoznali, že? Jak to dělá, ptá se ženský svět a Aniston si tajemství nenechává pro sebe. Jedna věc je jasná: Jennifer Aniston je známá tím, že se drží tréninkových a výživových plánů. V rukávu ale skrývá eso, které bylo jejím malým tajemstvím: V rozhovoru pro americké vydání "Harper's Bazaar" herečka vysvětlila, že každé ráno vypije sklenici jablečného octa.

Jablečný ocet jako malý zázrak

Stačí užívat několik lžící jablečného octa denně, což vám může pomoci zhubnout. Jablečný ocet jako prostředek na hubnutí funguje tak, že potlačuje chuť k jídlu, stimuluje trávení a spaluje tuk. Uděláte nejlépe, když budete jablečný ocet pít zředěný s vodou. A není dobrý jen na hubnutí. "Jablečný ocet je skvělý způsob, jak pomoci podporovat zdravé bakterie ve vašem trávicím systému, což může pomoci bojovat proti nachlazení a udržet váš imunitní systém v chodu."

Najděte balanc

Mimochodem, také považujeme za důležité, že Jennifer Aniston je velkou zastánkyní hnutí R&R (odpočinek a relaxace): "Pokud čelíte tomuto světu s vnitřním klidem, jste prostě šťastnější. Život je příliš krátký na to, abyste se zabývali mizernými věcmi."

 

Info ikona
Jennifer Aniston

Další rada Aniston na dokonalou postavu?

"Vitamíny. Vitamíny. Vitamíny. Beru hodně vitamínů," podělila se s magazínem Harper's Bazaar"Nebudu lhát. Neustále se to mění, protože někdo řekne: "Panebože, ty nebereš aktivní uhlí?" Pak půjdete na Google a začnete hledat, abyste pochopili výhody černého uhlí, nebo co takoová kurkuma nebo pampeliška pro zadržování vody?!"

Ve skutečnosti je pro toto téma tak zapálená, že dokonce zvažuje, že si z toho udělá druhou kariéru.