Přejít k hlavnímu obsahu

Děti celebrit, které se svým slavným rodičům vůbec nepodobají: Dcera Mr. Beana je kráska, Schwarzeneggerův syn se nepotatil

Info ikona
Arnold Schwanzenegger

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Ne vždy to ale platí. Které děti nejsou svým slavným rodičům ani trochu podobné? Podívejte se, jaká kráska vyrostla z dcery herce Rowana Atkinsona, představitele Mr. Beana a také na Swarzeneggerova syna, který se nepotatil.

Dcera Mr. Beana je kráska

Představitel dnes již legendárního „trouby“ Mr. Beana, britský komik Rowan Atkinson, má tři děti – dcery Lily Sastry a Islu a také syna Benjamina. Ačkoliv Rowan Atkinson není zrovna prototypem atraktivního muže, jeho dcera Lily je skutečně překrásná. Brunetka s velkýma očima a odzbrojujícím úsměvem se svému otci ani trochu nepodobá. Jedno mají ale přece jenom společné – oba dva si zvolili uměleckou dráhu.

Zatímco Rowan Atkinson je herec a komik, jeho dcera Lily zpívá a také se věnuje burlesknímu tanci. V londýnském St. James Theatre můžete zhlédnout její kabaretní vystoupení. Herectví si v minulosti vyzkoušela, mohli jste ji vidět ve filmu Tooth z roku 2004 a později v komedii Prázdniny Mr. Beana a Johnny English se vrací. Od té doby se však již v žádném filmu neobjevila. Dříve bývala Lily Atkinson velmi aktivní na Instagramu, ale po rozvodu rodičů si dopřává digitální detox. Pečlivě si střeží svůj soukromý život.

53letá Jennifer Aniston prozradila, co každé ráno pije, aby si udžela dokonalou postavu: stačí sklenka octa

svetzeny.cz

Schwarzeneggerův syn se nepotatil

Legendární „Terminátor“ Arnold Schwarzenegger má celkem pět dětí – dcery Katherine a Christinu a syny Josepha, Patricka a Christophera. Nejvíce je slyšet o Patricku Schwarzeneggerovi, kterému je 28 let a věnuje se modelingu a herectví. Svému otci se však příliš nepodobá, zatímco Arnold Schwarzenegger má maskulinní ostře řezané rysy, Patrick má tvář mnohem jemnější a podobá se spíše na svou matku, novinářku Marii Shiver. Co se týče jeho kariéry, jako herec debutoval v roce 2006 ve filmu (J)elita ze střídačky. Od té doby si zahrál v celé řadě filmů, mezi ty nejvíce známé patří Skautův průvodce zombie apokalypsou a Půlnoční láska. Jak již bylo zmíněno, věnuje se také modelingu, má smlouvu s prestižní agenturou LA Models. Jeho přítelkyní je Abby Chamion, která se také věnuje modelingu. V minulosti chodil například se známou zpěvačkou Miley Cyrus.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Britney Spears vyděsila fanoušky tanečním videem. "Je to horší a horší," píší

svetzeny.cz

Madonnina dcera zdědila geny po otci

Madonnina dcera Lourdes Leon jednoznačně zdědila geny po otci. Tím je pětapadesátiletý původem kubánský herec Carlos Leon. Po něm Lordes Leon zdědila svůj exotický vzhled a výrazné rysy. Po mamince však má zcela určitě pěvecký a taneční talent. Ačkoliv se nabízí, aby šla v maminčiných šlépějích a prorazila také jako zpěvačka, Lourdes Leon by se do budoucna mnohem raději věnovala tanci a sestavování choreografie, na jevišti je ve svém živlu. Dle ní by člověk měl dělat to, co ho baví, a ji to momentálně táhne do světa tance. Pohrává si však také s myšlenkou, že by se stala skladatelkou. Současně ji láká i herectví, kterému se věnuje její otec. Uvidíme, ve kterém oboru nakonec Madonnina dcera „zakotví“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jak budou celebrity vypadat ve stáří: Paris Hilton jako diblík, Angelina Jolie si zachová svůj šarm

svetzeny.cz