Přejít k hlavnímu obsahu

Dcera Madonny, Lourdes Leon, rozděluje společnost. Důvod? Její chlupaté podpaží

Info ikona
Madonna

Ochlupení v podpaží? Žádný problém. Móda se vyvíjí a co bylo dříve nepředstavitelné, je nyní IN. Nové série fotografií ukazuje Madonnina dcera svoje ochlupení v podpaží a rozdělila tím fanoušky na dva tábory.

Ať už Miley Cyrus, Paris Jackson nebo Julia Roberts - když celebrity ukáží své chloupky v podpaží, vždy to vyvolá diskuse. Madonna v minulosti také ukázala, že ji netrápí ochlupení v podpaží - a totéž dělá její dcera Lourdes Leon.

Nyní je dokonce 25 letá Lourdes na obálce jednoho magazínu a pyšní se na titulní straně. Na otázka redaktora, ohledně jejího ochlupení v podpaží, odpověděla: "Byla jsem odsuzována už když jsem byla mladá, ale moje soukromí je důvod, proč se mi podařilo udržet si rozum. Chci jen zjistit, kdo ve skutečnosti jsem, než to udělají ostatní a začnou mi vysvětlovat, kdo jsem podle nich."

Někteří fanoušci psali k fotografiím povzbudivé komentáře. Komentovali fotku s ochlupeným podpažím jako „krásnou“ nebo „prostě ohromující“, ale našly se také negativní komentáře jako „Chlupy v podpaží jsou opravdu nechutné“ a „Nemůžu se na to ani dívat. Je to tak krásná dívka a nemůže si dovolit vosk na podpaží. Nerozumím."

Tímto pohledem Lourdes Leon upoutal pozornost všech

Horoskop: Od 18. října se vše zlepší. Těšit se mohou především Vodnáři, Panny a Blíženci

svetzeny.cz

Leoš Mareš a Monika Marešová čekají své první dítě. "Klokan přijde v březnu," napsal moderátor na sociální síti

svetzeny.cz